Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ahh canımm teşekkür ederimm o zaman biraz daha bekleriz ne olcekk ,sağlıklı olsunlardaa

ben özele gidiyorum 500 demişti doğum için tabi sadece doğum,odayı özel seçerseniz tek kişilik 150 falan eklenecek demişlerdi bakalımm ne kadara patlayacak

Ooo beşyüz 150 daha 650 kizzzz.. Bende gidince diyesim bi dr aa... Gerçi bebislerimizin gelmesi paha biçilemez amaaa

cok saol cnm bzızmle paylastıgın ıcın

hadi ya burda 42 tl çalışanlara sadece muayene :2: doğumda 1500ü felan geçiyoo edirneye gidicem sanırım en son

Ooo beşyüz 150 daha 650 kizzzz.. Bende gidince diyesim bi dr aa... Gerçi bebislerimizin gelmesi paha biçilemez amaaa

aynen öyle canımm burda kadın doğum hastanesi var genelde herkes orda yapıo ablamda orda sezeryan doğum yaptı 2 tane,herkes eşime demiş ki orda yapsın ucuz güzel diye,ama görsen muayeneler zaten tıklım tıklımmış,eşin içeri giremiyomuş,doğumdada özel oda yok başkasıyla aynı yerde yatcam falan,eşim istiyo odayı süslemek falan tabi bendeee sırf bu zevk güzellik için 3-5 fazla olsun napalımm ilk bebişler onlar

tatlım benım gıttıgım hastene normal 500 sezeryan 750 mıs gecen sene bu sene olur bılmeme ben sezeryan yapmak zorundayım dış gebelıkten dolyı amelıyat olmuştum
hahhahah sayınca ok diyo yaa olsun geçer bu kadar yaklaştıktan sonraa hemencik geçer
inşallah cnm:)
Evet cnm çarşamba Ayla
Perşembe Elif
Cuma şeker kız (adini bilmedgim için:))
30.06 pazartesi meltem uuvvv çok var çok:)

tatlım tuğba benım ısmım

Tsk canım yaa çok şükür düşük tehlikem yok olmasında ins. Çok sağol canım benim Rabbimiz hepimizin bebisini sağlıkla büyütsün ins.. Senin bebiş neler yapıyordu bakim

ahh canımm teşekkür ederimm o zaman biraz daha bekleriz ne olcekk ,sağlıklı olsunlardaa

amin tek temennimiz sağlıklı olmaları
4 boyutlu gördük bebişimizi biz dün..
ama cinsiyet henüz belli değil yani oluşma aşamasında dedi ne desek yalan olur dedi doktorumuz
ama 14. haftada netleşicekmiş.. ya walla mucize elleri ayakları kıpır kıpır hareketler görmelisin bi de testlerimiz şükür iyi çıktı normalmiş değerlerimiz.. sende gidince yaz ama

ayyyy 4 boyutlu muuu bananee bananee bende istiyorumm maşallah bebişe o zamann yazıcam canımm buraya haberdar edecem sizlerii

hadi ya burda 42 tl çalışanlara sadece muayene :2: doğumda 1500ü felan geçiyoo edirneye gidicem sanırım en son

Anacim Rabbimiz korusun bebisleri ahhh o güne bi gelelim dee.. Ben dr gittiğim de sorucam bii ne kadara. e ilçeden merkeze gelmek istiyorumm buradaki hastanede tedavi oluyordum oradakilerini görüp çok hoşuma gidiyordu.. Ammaa bide yol varr oradan buraya gelene kadar doğum yaparim die korkuyorum ins o günleri güzellikle yaşarız tumm hamisler için

Tsk canım yaa çok şükür düşük tehlikem yok olmasında ins. Çok sağol canım benim Rabbimiz hepimizin bebisini sağlıkla büyütsün ins.. Senin bebiş neler yapıyordu bakim

kızzz teyzesi taklalar atıyordu benim bebiş kıpır kıpır bi ara sinirlendi döndü kıçını daha da göremedik. bu ultrasonun işiği rahatsız ediyormuş gözlerini o yüzden pek sevmiyorlarmış.. butlarını gördüm ayaklarını ısırmalık olmuş diyorum şimdiden :) Allah hepimize doğumdan sonra da görmeyi nasip etsin asıl o zaman göstersin kanlı canlısını şimdi tabii çok güç görüyorum ben anca 4 boyutluyu açtı hoca öyle anladım ultrason bakma güçlüğü var bununla ilgili kursa gitsem iyi olacak :) öyle işte senin oldu mu taramalar testler?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…