Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar ben doktordan geldimm ense kalınlığı normal burnunu da gördük :)) ama cinsiyetini öğrenemedik göstermedi :))) kan tahlili sonucu biraz sıkıntılı gibi o yüzden 4lü tarama yapcak 1 ay sona

İyi masallahh canım ins o test de de sonuç iyi çıkar kalbini ferahh tut ben yaptırdım bile ikili testi

eğleniyozz daaa

aaaa demek göstermedi cinsiyeti bebişş sonuç hemen çıktı mı 2 li testin,olsun garanti olur hem yaptır da için rahatlasın,allahım inşallah ondan da güzzel haberler verir

çıktı canım 3 saat sona çıktı. doktor bi ara kız gibi dedi sonra bu fal bakmak gibi oldu kesin söleyemicem göstermiyor dedi :)) inşallah canım. aslında kafama takacak bişi yok ama bi hiç bi sorun yok tertemiz lafını duyup çıkmak vardı bi de böle insanın ister istemez kafası gidiyo. sonuç 1/467 çıktı 1/350 nin altı sıkıntılı olabiliyomuş. Allahım hakkımızda hayırlı olanı versin inşallahhh.

aaaa demek göstermedi cinsiyeti bebişş sonuç hemen çıktı mı 2 li testin,olsun garanti olur hem yaptır da için rahatlasın,allahım inşallah ondan da güzzel haberler verir

İnşallah güzel sonuçlar alırsın canımmm.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bak yaaa kız gibi demiş sonraa vazgeçmişş,doktorrr oynamaaa bizle deseydin heheh öyle canım tabi insan o anda rahatlamak istiyo ama demekki gerekli gördü, daha çok içiniz rahat eder hem yapıncaa

bak yaaa kız gibi demiş sonraa vazgeçmişş,doktorrr oynamaaa bizle deseydin heheh öyle canım tabi insan o anda rahatlamak istiyo ama demekki gerekli gördü, daha çok içiniz rahat eder hem yapıncaa

İnşallah canım hayrlısı herseyinn

terlik mi hahahaha o nerden esmiş yaaa terlikle getirmekk

Kız sabah güzel banyomu yaptım hafif de makyaj üzerimi giymeden uyandirdim güzel güzel uyandırayım dedim üstümu giymeye başladım nie bu gomlek nie bu pantolon nie bu sal düğüne mi gidiyorsun demeyee başladı hicc sesimi çıkarmadım bugün beni çok güzel gördun herhalde dedim sadece dr a gidince danışmanlara patladı ondan sonra sakinleşti deli kocam benim

Son düzenleme:

hahahah kıskançlık tavan yapmışş nie terlik giymedin aşk olsunn kocanın dediğini yapp

hahahah kıskançlık tavan yapmışş nie terlik giymedin aşk olsunn kocanın dediğini yapp

Aynı benimki.benimkide guzel olmuşsun gıt hemen degıstr ustunu yoksa gtmıyoruz biyere der.gezmeye gıderken ikimiz sıkıntı yokta.işe gıderken sabahları hep bi olay. Önceden etiletde çalışıyodum .ordayken hiç karışmıyodu .şimdi daha az elit insanların oldugu yerdeyız.her sabah burası etiler degıl gıt degıstr diye azar yıyırum

1 ay daha sürünücem şimdiii geçmeyecek vakittt ah ayla ahhh :S neyse mecbur beklicez yapcak bişi yokkk sağlıklıdır benim kızım turp gibidir ooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…