Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

bak yaaa kız gibi demiş sonraa vazgeçmişş,doktorrr oynamaaa bizle deseydin heheh :KK1: öyle canım tabi insan o anda rahatlamak istiyo ama demekki gerekli gördü, daha çok içiniz rahat eder hem yapıncaa

Yanlış alıntı yaptım canım sorry

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

noluyookineee :))

Ortalık ve alıntılar karıştı yetişiiin komşularrr😃😃haha

Şekerler ben kaçar. İyi alşamlarr.çarşamba guzel haberlerle gelırım inşallahh.kendinize bebişinize cici bakın😃😃😃😚

Şekerler ben kaçar. İyi alşamlarr.çarşamba guzel haberlerle gelırım inşallahh.kendinize bebişinize cici bakın😃😃😃😚

iyi akşamlarr iyi tatiller tatlımmm :KK1: sende iyi bak :21::21:

kaç anacimm sende bebisee ve kendine cici bak.. Korkuyorumm hemen kocisinle karşılaşır karşılaşmaz gel seni öpeyim dieceksunn bugünkü konusmalarımızdan sonra... adam daa.sasirirr haaa... Bayram dgl seyran dgl hatunn beni niee öptü:KK70:

Son düzenleme:
günaydınnn,yina açılışı ben yaptımm,sabahın köründe kalktığımız için heheheh :KK1: aynenn beğenmedim derse dışarı çıkmak için tamamız demektir :KK1::KK1:

hehe:)yine açılış sende bi gün sabah namazına uyandığımda açılışı yapacağım:) bu benim erken kalkmış halim annemlerde erken kalkıyor...

günaydınnn,yina açılışı ben yaptımm,sabahın köründe kalktığımız için heheheh :KK1: aynenn beğenmedim derse dışarı çıkmak için tamamız demektir :KK1::KK1:
günaydın :KK3:

hehe:)yine açılış sende bi gün sabah namazına uyandığımda açılışı yapacağım:) bu benim erken kalkmış halim annemlerde erken kalkıyor...
günaydın :KK3: bende anca işte geldik sabah kahvaltısı felan filan pcyi açıp ilk girdiğik kk :KK9:

evet çok heyecanlıyım canımm yaaa :) sabah 9 da gidecez eşimle inşallah herşey yolundadır da mutlu bi şekilde gelirim burayaa :KK16:
inşallah canım ya bende perşembe gidicem hadi bakalım sıraya dizilmişiz önce kim öğrencek cinsiyeti :KK1:
bende önceden ilk faceye girerdim pc yi açınca artık buradayım hemenn :KK16:

kesinlikle katılıyorum :21::21:

X