Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Başında yapmadysan sonra zor bıraz canımya.bizimki bi lavaboya gıderken haber vermez sormaz yani😃😃nazar nazarr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yuhhhh sen neymişsin beee yok anam sana yetişemem ben kırk fırın ekmek yemem lazım

yuhhhh sen neymişsin beee yok anam sana yetişemem ben kırk fırın ekmek yemem lazım

Asla arkadas ortamı yoktur.hayatı benim sadece onun.ay canım kocam bitaneya😀😀😀hehehe.aman tütü nazar degmesinn

Asla arkadas ortamı yoktur.hayatı benim sadece onun.ay canım kocam bitaneya😀😀😀hehehe.aman tütü nazar degmesinn

tü tüüü tüü tüü maşallahh süphanallah kız bu devirde arkadaş ortamı olmayan adam var mıymış yaaa

Başında yapmadysan sonra zor bıraz canımya.bizimki bi lavaboya gıderken haber vermez sormaz yani😃😃nazar nazarr

kız anammm bendee o kadar değilim.... bende korktumm kız

ben kafaya koydum öğretcem herşeyi,isterse öğrenmesin zorlaaa aminn canımm

Ben de tvde gördüm hamilelik egzersizi yapmaya gidelim hem orada gösterirler de bebise bakmayı dedimm bii bakış attii tabii tabi der gibi tekrarr aşık oldum yaaa bi daha da sormadım

nazar değmesin ins kız sen nasılsın peki kocaya karşı:)

tü tüüü tüü tüü maşallahh süphanallah kız bu devirde arkadaş ortamı olmayan adam var mıymış yaaa

Vallahi hayatta bi arkadasıyla cıkıp bı yerde yarım saat bile takılmaz.nazar nazar.

Ben de tvde gördüm hamilelik egzersizi yapmaya gidelim hem orada gösterirler de bebise bakmayı dedimm bii bakış attii tabii tabi der gibi tekrarr aşık oldum yaaa bi daha da sormadım

benim akılı eşimde burda kadın doğum hastanesi var,gebelik kursu veriyolarmış numaramı adımı vermiş hamile eşim kursa katılacak arayın demiş,aradılar 29-30 haftada alıyoruz daha çok yeni sizinki dediler iyi o zaman gidersin diyo aslında kursa kendisiniin ihtiyacı var bilmiyo bi bakış baktı yeniden mi aşık oldunn vaşşşşş

Yok benim kocamda mulayım bi insan sadece gereksiz şeylere parlıyo saniyelik oda.bi onu degıstıremedim malesef.

Kız bırak oda nazari olsun Rabbimiz daha da mutlu eylesin ins hepimizi de:)

nazar değmesin ins kız sen nasılsın peki kocaya karşı:)
Cok ıyı.bızde erkek kadın ustınlugu yok.her ilgi alanımız ortak.cook ıyı anlaşıyoruz şükürler olsun.evde saklanbsk kör ebe top falanda oynuyoruz😃😃hehehe.

Varmış demek kii kız maaşallah benimki de fazla çıkmıyor ama istee arkadaşlarından da geri kalmıyor zalım yarr:)

yokkk geri kalırlar mı hiçç:) hele yarrr yarr zalım yar hain yae lelelleellelel
Vallahi hayatta bi arkadasıyla cıkıp bı yerde yarım saat bile takılmaz.nazar nazar.

amann nazar değmesinn,

yokkk geri kalırlar mı hiçç:) hele yarrr yarr zalım yar hain yae lelelleellelel

amann nazar değmesinn,

Amaann degmesinn. Nazar kocişimeeee.bak öpesin geldi kocamııı😃😃😃hahaha

hahahhaha bi şarkı söyletmiyonuz yaaa demek evde oyun oynuyonuz haa,bizde yastık savaşı yapıoz,lavabo kapmaca oynuyozz heheh

Sizinki daha enteresanmışş.he valla ne cocuk oyunu varsa oynuyoruz.saklambaçta yakalayınca sonu cocuklarınki gibi olmuyo okadar😀😀😀hehehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…