Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

demii önce sen evett sonrada beeeennn

Yarın pek bişey demez heralde doktor.yenı doktorumla tanışıcam kontrol olcam eskı tahlıllerı gosterıcem falan.gelişmeler haftaya olur heralde test yaptrcagm için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet birde test yapacak ne zaman sonuç için çağıracak o var,birde onu bekle puff

Kız o olsa onu daha çok sever kızlar kendini sevdirir:)

oooo deneyimli,bizimki hiç kucağına çocuk almamış ki napsın artık alışacak diyorum altını değiştirmei öğretcem,one gerek yok diyo hadi yaaa öle kolay mı bebiş yapmkk

amann amann aminnn :)

Canım yaparken öyle mii derler kiiii:) ahhh bu erkekk milleti

Kız o olsa onu daha çok sever kızlar kendini sevdirir:)

İnşallah saglıklı olsunda.yegenıme sevdırmek kalsn.gönlüm kız istıyo.erkek olucakmış gbi geliyo.hayırlısı artık

Annişler beşiklere falan bakıyodumda ne cok model var karar veremedim.ama biraz buyudugundede kullanabilecegı bişey istıyorum aslnda.hem sallanan hem sabit duran.varmıki öyle bişey. Sizcee??

korksunlar,ahh bende bi korkutabilsem azcık,aslında tırsıyo da pek dinlemez,elime senin gibi maşa mı alsam ne yapsamm

Başında yapmadysan sonra zor bıraz canımya.bizimki bi lavaboya gıderken haber vermez sormaz yani😃😃nazar nazarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…