Mart ayında anne adayı olanlar 40 haftayı beraber geçirelim

yarem21

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008
3.695
287
slm bayanlar 40 haftamızı rabbimin izniyle beraber geçirelim duygularımızı sıkıntılarımız kısaca her şeyi sizleri bekliyorum.benim en son 14 şubat kaç haftalık olduğunu bilmiyorum ama hayırlısıyla salı günü doktora gidecem bakalım.hadi hamişler

bende en son 22 şubat'ta adet oldum. ve şuanda 5 haftalık hamileyim. tahmini doğumumda kasım sonu..

rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşlh.sudi sıkıntıların var mı gebelikle ilgili

aminn canım.. şu anda tek sıkıntım midemde oluşan hafif kasılmalar ve çok aşırı tuvalete gitme ihtiyacı duymam. he bide idrarda yanma şikayetim vardı oda azaldı bugünlerde. diğer türlü mide bulantısı halsizlik gibi belirtiler yok bende. senin nasıl geçiyor ilk zamanların?

merhaba hanımlar nasılsınız iyisiniz inşallah bende hesabıma göre 1 aylık hamişiimmmm:ecrin_bebek:

gözün aydın... inşallah sağlıklı bi şekilde alırız hepimiz kucağımıza..

nasıl peki sende herhangi bi değişiklik veya herhangi bi sıkıntın varmı?

nasıl peki sende herhangi bi değişiklik veya herhangi bi sıkıntın varmı?

valla bende test yaptım pozitif çıktı dra gittim bi daha test yaptılar tabiki pozitif şuan hiç belirtim yok ama kasık ağrılarım var sizlerde nasıl sen ne kadarlık hamişsinn durumun nee?

arkadaslar merhaba..
benim en son adet tarihim 11 subat..hamile oldugumu bende sizler gibi mart ayinda ogrendim...ilk hamileligim..su anda 7hafta 4 gunluk hamileyim..mide bulantilarim iki haftadir cok fazlaydi hatta kusmalarimda oldu bir kac kez...ama 2 gundur hafifledi bir rahatlama oldu...bende korkmaya basladim acikcasi.en son 5 gun once doktoruma gittik ve hersey yolunda demisti...hatta mide bulantisi icin ilac adi aldim ama kullanmadim...bilgisi olan arkadaslar ne olur bana yardimci olun..bi anda mide bulantilari boyle hafiflermi...acaba bir sorunmu var..cok korkuyorumm...

yarem canım sana diger topige yazdım ama burayada yazayım ben 16 şubat adet tarihim ve cuma günü dr gittigimde 6 haftalık oldugunu söylymişti seninde 14 şubatmış ona göre hesapla mart anneleri hepinize hayırlı olsun ben biraz fazla hareket edeyim kasklarım agrıyor sizindemi hiç mide bulantım baş dönmem yok sadece kasık agrısı var sizler nasılsınız

bende 5 haftalık hamileyim ve ilk bebeğim. arada sırada karnımda kasılmam var başka şikayetim yok benimde. herhangi bi baş dönmesi,mide bulantısı olmadı bende henüz.

arkadaşlar aylara göre genel paylaşım alanları var zaten hangi ayda doğum yapacağınızı hesaplayıp o topiğin içinde yazışabilirsiniz..

herkes ordahihoyyyt

funda41 gözün aydın rabbim nasip eder inşlh. evet ya benimde sıkıntılarım var dışarı atmıyorum ama tiksinti seninki gibi kasıklarda ağrı idrar yolunda hafif yanma bende halsizlik uyku hali inşlh geçer ya

prolaktin hoş geldin mümkün oldukça ilaç kullanma ben nane ve limon kaynatıyorum bulantılara iyi geliyor bence sende dene annem ablama ve yengeme hep yapmalrını söylerdi. tüm hamişkere bulantısız günler

yarem 21 nane limonu denedim bulantima acayip iyi geldi....cok tesekkur ederim...ama bir sorum olucak ya...benim bulantilar gecen haftaya gore hafifledi kendiliginden....7+5 hafhalik hamileyim...sadece 2 hafta kadar surdu bulantilar..bu kadar cabuk gecer mi? bu aksam doktorumu aradim..yarin gel bebegin kalp atislarina bakalim dedi...bende acayip korkmaya basladim ya...insallah bir problem yoktur da burada sizinle yazismaya devam ederim kasim annesi olarak.....:çok üzgünüm:

bence hep bulantı olacak diye bir şey yok.benimde inanki dakikam dakikamı tutmuyor bir gün iyisem ertesi gün iyi olmayabiliyorum bana göre normaldir hayırlısıyla bende doktora gidecem ilk muanem çok heycanlıyım bebeğin kalb atışı ve kaç haftalık olduğunu öğrenecem rabbim bir sorun çıkarmaz inşlh hepimize tabi dualarınızı bekliyorum

X