Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Merhaba canim biz de ilk kez deniyoruz
benim de bugün yumurtlama gösteriyor bakalım inşallah en kısa zamanda bebişler gelir

Kızlar ateş takibi nasıl yapılıyor gebelik varsa ya da reglye yakın yüksek mi çıkıyor ?
yüksek çıkıyor gebelikte ama bunu ilk defa yapacaksan ilk bir döngüde ateşle takip etmen lazım vucut ateşini öğrenmiş oluyorsun sonrakilerde artık ölçtüğünde anlıyorsun ateşten hamile olup olmadıgını mesala adete yakın veya adet günü ateş düşüyor ama gebelik varsa düşme olmaz aksine yükseliyor

Anladım kuzum tabi ben hiç takip yapmadım acaba bi denesem mi yarın sabah dedim de o zaman hiç yapmıyım

Anladım kuzum tabi ben hiç takip yapmadım acaba bi denesem mi yarın sabah dedim de o zaman hiç yapmıyım
şuan çok sağlıklı olmaz kuşum regl olunca başla istersen tüm ay kaydet ona göre yorum yaparım ben femometer kullanıyordum ona kayfdetdiyordum orda mesale kendi ateşime göre ovulasyonunu da gösteriyor bu ay ölçmedim ama gerci oda ayrı stres

Son düzenleme:
Kızlar pikassos kullanan oldumu bende gebelik düşünüyorum doktorum onu verdi içeriği de gayet iyi gibi yumurta tembelliği var dedi bakalım bu hafta adet olmam gerekiyor bakalım olmazsam faydası olmuş demektir ama olucak gibi kasık ve karın agrım var

1 buçuk yıldır ama tam etkili olamadık 3 ay ilaç tedavisi gördüm olmadı en son rahîm filmi çekildim oda temiz çıktı bu ay da tedavi görmedim bakalım hayırlısı
Ben de 20 ay olacak hiçbir sorun yok görünürde. Her türlü hormon testi vs yapıldı normal çıktı. Eşimin sperm testi normal. Rahim filmi çekildim bu süreçte o da temiz. Üç ay falan ben de ilaç kullandım klomen-femera vs. Yok olmadı. Aşılamayı denicez artık sanırım

Kızlar ateş takibi nasıl yapılıyor gebelik varsa ya da reglye yakın yüksek mi çıkıyor ?
Her gün sabah yataktan çıkmadan aynı saatte(ben saat 7de alarm kuruyorum o zaman ölçüyorum) dil altından ölçüp ff App diye programa kaydediyorum. Yumurtalama öncesi ateş düşük oluyor yani senin normal vücut ateşin olmuş oluyor. Benim mesela 36.2 36.3 36.4 bu civarlar yumurtlama öncesi ateşim oluyor. Bak tabloma 16.Gün 36.2 iken ateş ertesi gün birden 36.5 e fırlamış. İşte o aralıkta yumurtam çatlamış oluyor. Yumurta çatladıktan sonra ateşin yüksek devam ediyor. Adet günü ya da adete yakın ateşin düşmesi gerekiyor. Eğer adet olmayacaksan hamileysen ateşin düşmüyor.

Eklentiler

• IMG_5610.jpeg
    142 KB · Görüntüleme: 23
Anladımm kuzummm teşekkür ederim bilgilerin için

Bizde de aynı durum adetimin ikinci günü gel dedi doktorum aşılama için ilaç verecekmiş aşılamada başarı oranı düşük olduğu için umudum pek yok aslında

Kızçeler yaa aklıma takılmışken sorayım. Bu ovülasyon kaç gün sürüyor benim 17 şubatta kasık ağrısıyla şeffaf akıntım gelmeye başladı 25 ine kadar ara ara öyle akıntım oldu 26 sında kesildi. 25 inde çatlamam mı olmuş oldu yani bu yumurtlama belirtisidir değil mi. Adet tarihim 9 şubattı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…