Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

banada yine olmadı kaplıyor içimi ama en cokta öncesi zaman su gibi geciyor sonrası gelmiyor
artık olsun yaa.hsg cekılmek istemıyorum bıda gelın akıllı minişlerim anneleriniz burda sizi bekliyoor
Vallahi canm o dalgalanmalari hep yaşıyoruz oldu gibide geliyor yok ya bu defada olmadı diyoruz bakalım artık hayırlısı
Hep pozıtıf kalmaya calısıyorum ama bazen zorlanıyorum işte

artık olsun yaa.hsg cekılmek istemıyorum bıda gelın akıllı minişlerim anneleriniz burda sizi bekliyoor

Hep pozıtıf kalmaya calısıyorum ama bazen zorlanıyorum işt
Ah ah o bıdıklar gelmiyor bi türlü ne zaman son bulacak bu bekleyiş çok merak ediyorum

Vallaahi o kadar yoğun ki günlerim çocuklarda çok hareketli sağolsunlar yetişemiyorum size bugün bir uyku çöktü bana ayıptır söylemesi gözlerim kapanmış çocuklar öğretmenim şaka yapıyorsun bize hahahaha diye uyandırdılar eve gitmek istiyoruuuuum beyons imagination forever O _okyanus bencede bekletmesinler kendiliğinden oluşsunlar biz anne baba olarak görevi tamamladık

Ben bugün piki gördüm 10.günümdeyim daha değerlendirmeye başlayacağım

Ben bugün piki gördüm 10.günümdeyim daha değerlendirmeye başlayacağım
Bak erkendende pik gordun yumoşun depar attı resmeneşine kecıboynuzunu kaynatıp içiriyosun,içine karanfılde koy tadı cok guzel.ona dekı ıcmezsen bana 200 bın ver ben tup bebek yapcam de o zaman ıcer

Bak erkendende pik gordun yumoşun depar attı resmeneşine kecıboynuzunu kaynatıp içiriyosun,içine karanfılde koy tadı cok guzel.ona dekı ıcmezsen bana 200 bın ver ben tup bebek yapcam de o zaman ıcer
Para olunca veriririm der az daha sabır der yine içmez ben biliyom malımı
Çörek otunu bırakayım mı peki bu ay elimin ayarı kaçmış yarısı duruyor daha beyons

Para olunca veriririm der az daha sabır der yine içmez ben biliyom malımı
Çörek otunu bırakayım mı peki bu ay elimin ayarı kaçmış yarısı duruyor daha beyons
Bırak bebıskom artıkabbaaauuwww senınkı bır efsaneee vallahı benımkı zehır versem bu ne demezben senın kocan gıbıyım ama bıseyı yıyıp ıcmem ıcın cook dusunmem gerekır kolay kolay ılacmıs kürmüş hayatta içmem

İşte aynı sen gel de sinir olma dermişim ama keşke senin gibi olsa bunun değerleri bozuk kahve sigara kötü yeme bozukluğu gırla,günde 2 bardak su anca ısrarımla içer su içmeye aciz ama havalar bin beş yüz kusursuzmuş gibi elimde kalcak bir gün

Yapacak bişey o benim canım aşkım herşeyim Allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…