Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Yaa canımm güldürdün beni.iki tane ihtimal olabilir ya hergün aynı saatte 2 saat hiç sıvı almadan yapmamış olabilirsin,yada testin koyuluk ayarı böyledir.Ben yumurtlama olmadııgnı sanmıyorum,eger bebıs tutmazsa ınovıta almanı tavsıye ederım bırdahakı aya.🥰
Çok teşekkür ederim bu ay olmazsa diye kendime not ettim inşallah gerek kalmaz 🤣🤣🤣

Arkadaşlar şu ovulasyon testlerime yorum yapar mısınız lütfen 🙏🏻 İlk kez yapıyorum. SAT 30 Ocak BAT 29 Şubat. Regl bitti ertesi gün testlere başladım. Reglime 10 gün var bu testler mi hatalı? Bugün yaptığım düne göre daha koyu gibi bana mı öyle geliyor ama pik olarak 9 Şubatı değerlendirdik. Yanında * olanlar değerlendirilmiş günler

Eklentiler

• IMG_5427.jpeg
    IMG_5427.jpeg
    152,3 KB · Görüntüleme: 48
Arkadaşlar şu ovulasyon testlerime yorum yapar mısınız lütfen 🙏🏻 İlk kez yapıyorum. SAT 30 Ocak BAT 29 Şubat. Regl bitti ertesi gün testlere başladım. Reglime 10 gün var bu testler mi hatalı? Bugün yaptığım düne göre daha koyu gibi bana mı öyle geliyor ama pik olarak 9 Şubatı değerlendirdik. Yanında * olanlar değerlendirilmiş günler
Evet bugünki daha koyu görünüyor

Bebısm sperme ıyı gelıyomus kecıboynuzu hareketlılıgını artıryormus.o yuzden degerlendırme yaptıgımız gunlerde ben verdım bu ay.onun dısında baska bısey vermıyorum fındık verdım sımdı😂çocuk yapalım derken kılo alacagız ıyıce😂
Oovv onlar şimdi kımıl kımıl ederler o zaman hadi hayırlısı 😸😸 ayy ben yesem de alamiyorum zaten o tayfadanim ama eşimin maşallahi var benim kilolar ona gidiyor galiba 😸😸

Yarın ki testin de koyu çıkarsa gebelik testi yap canım bir tane de 😍🙏

Kızlarr nerdesinizzz bu akşam yaa göremiyorum hiçbirinizi😍 imagination forever imagination forever operasyona gitti onu anladım da😛😛
Bende arada bir bakınıyorum reglim bitmek üzere başlayacağım bende ovuya kafam karışırsa atarim yorumlarsiniz 😸😸🤭🤭ay bu arada evlendigimizden beri ilk defa korunmasiz deniycez inşallah eşim sağlam atış yapar jdjfkdkfkg

Bende arada bir bakınıyorum reglim bitmek üzere başlayacağım bende ovuya kafam karışırsa atarim yorumlarsiniz 😸😸🤭🤭ay bu arada evlendigimizden beri ilk defa korunmasiz deniycez inşallah eşim sağlam atış yapar jdjfkdkfkg
Korunmayı bırakınca hemen olmayabiliyor, spermler yabancı geliyor herhalde 😂😂

Hahahhaha inşallaaah kız olmazsada martta deneriz nolucak😍 ama kasım annesi olmakta bize yakışır yaaa😍
Ahahaha bu gruptan çok olumlu haberler gelecek hissediyorum 😂😂😂
Dimiii dimii bende öyle hissediyorum ilk mart gebesi kim olacak onuda merak etmiyor değilim haniiii🥰 hepimiz topluca kasım 2024 anneleri olalım SAĞLICAKLA VE SAĞLIKLI BEBEKLERLE ÇOK AMİN❤️ oldu oldu oldu 777 🌸

Ahhh çokk sevindim kuzum hayırlı uğurlu olsun😍😍😍 belirtilerin nelerdiii ilişkşden kaç gün sonra öğrendinnn ❤️
Ben adet bittikten sonra hemen başladım çalışmalara 🙈🙈 bazen 2 bazen 3 gün arayla değerlendirdik. O yüzden tam bilmiyorum ovu de yapmadım ama daha 2 gün var bat'a. Göğüslerimde ağrı var akşamları da midem yanıyor hafif şeyler yesem bile. Reflüm yok ama sanki Reflü gibi. Bazen kasıklarımda ağrı oluyor ama uzun süreli değil

Merhaba kızlar bende ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandım 24 Ocak son adet tarihim bir kaç gün sonra da ovulasyon testine başladım sonra dönem dönem kaçırdım unuttum yapmayı vs . Dün sabah uyandım kasıklarımda şiddetli ağrı bir anda aklıma geldi hemen yaptım uyanir uyanmaz iki çizgide kıpkırmızı neyse bu sabahta yaptım hafif siliklesmeye başladı tabiki günü değerlendirdik ama dört gün sonra adet günüm. Yaşayan varmı lütfen yardım
Uyanır uyanmaz yaptığın için doğru sonuç olmama ihtimali yüksek. İlk idrarla ovulasyon testi yapılmaz diye biliyorum

Ben adet bittikten sonra hemen başladım çalışmalara 🙈🙈 bazen 2 bazen 3 gün arayla değerlendirdik. O yüzden tam bilmiyorum ovu de yapmadım ama daha 2 gün var bat'a. Göğüslerimde ağrı var akşamları da midem yanıyor hafif şeyler yesem bile. Reflüm yok ama sanki Reflü gibi. Bazen kasıklarımda ağrı oluyor ama uzun süreli değil
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzummm🥰 bizede dua et emi tutsunnn😘

X