Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Başka doktora gittik şimdi aynı şeyleri söyledi %51 sağlıksız gebelikmiş düşük olacak büyük ihtimalle çünkü kese büyümemiş hiç kalp atışınızda duymadık çünkü çok küçük 5mm düşük olacak kendi kendine veya kürtaj İnşallah düşük olur kendi kendine ben kürtaj olmak istemiyorum
Cok geçmiş olsun. Rabbım tekrar kucağınıza doldursun. Korkmayın hiç inşallah kendi düşer. Öyle olmazsa da korkmayın zaten bayıltip yapılıyor kürtaj. Uyandığında hiç bisey hatirlamiyor olacaksın. İnan Rabbım hayırlısını biliniyor.

Avokadoda tükett bak😂

Yok canım geçti benim yumurtlamam adetime 9 gün kaldı takvime göre.ben erken yumurtladığımı düşünüyorum o yüzden 9dan da az olabilir 🙈 dg 23ncü günündeyim☺️
E süper o zaman inşallah yerleşmedir 🙏🏻
Bizim sebepsiz infertilite var 1. Aşılamamı 5 martta olmuştum negatif oldu. Yarın doktora gidicem yumurta sayımına . Çok güzel haberler alalım ❤️ dün kızım olursa ismini başak mi koysam diye düşünmüştüm çok güzel bi isim bence 💕

E süper o zaman inşallah yerleşmedir 🙏🏻
Bizim sebepsiz infertilite var 1. Aşılamamı 5 martta olmuştum negatif oldu. Yarın doktora gidicem yumurta sayımına . Çok güzel haberler alalım ❤️ dün kızım olursa ismini başak mi koysam diye düşünmüştüm çok güzel bi isim bence 💕
İnşallah canım ❤️ ben ekim ayında dış gebelik geçirdim onda da 8 gün kala ve 3 gün kala lekelenmem olmuştu korkuyorum ama kötüyüde çağırmak istemiyorum hiç. İnşallah güzel haberler alırsın sende kuzumm. Benim burcum başakk ama seviyorum bende isim olarak😍 allahım sağlıcakla nasip etsin bize ❤️

Kızlar ya benim adetim muhtemelen 31 mart gibi başlaması gerekiyor pkos var bu arada. Göğüs ağrım arada karın kramplarım var evdede gebelik testi olmadığı için lh testi yapayım dedim sonuç böyle çıktı gebelik olabilir mi acaba

Eklentiler

• IMG_3719.jpeg
    IMG_3719.jpeg
    103,6 KB · Görüntüleme: 36
Başka doktora gittik şimdi aynı şeyleri söyledi %51 sağlıksız gebelikmiş düşük olacak büyük ihtimalle çünkü kese büyümemiş hiç kalp atışınızda duymadık çünkü çok küçük 5mm düşük olacak kendi kendine veya kürtaj İnşallah düşük olur kendi kendine ben kürtaj olmak istemiyorum
Canım çok üzüldüm ama muhakkak bir hayır vardır. Sağlıksız gebelikse vücut bir şekilde atabiliyor, saglikliysa da inşallah sana sımsıkı tutunsun 🤲

Canım beklemedeyim yarın aşılamanın 13. Günü. Test yapmadım yapmayacağım. Adet olmazsam cumartesi 15. Gün kan vereceğim🤲🏻🥹😢🥲
En iyisini yapıyorsun önceden testle strese girmektense test gününü beklemek daha az yıpratıyor. İnşallah sonucun pozitifdir eskilerden takip edyordum😊🙏

X