Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canım geçmiş olsun benim safra kesemde var 5/6 mm polip doktor önemsiz siğil benzeri oluşumlar demişti, ama tabi rahim vs için ne anlam ifade eder bilemedim. Doktor ne zaman görecek ?
22 sinde randevum kuzum. En erken randevu o zamana alabildim. Zaten 18 eşiminde testi var. Onun sonucu ile giderim.

Hanımlar kan verdim şimdiadetten 3 gün önce 29 şubatta 100
4 şubatta 785
6 şubatta 2025 çıktı beta hcg Biraz iki katından fazla artmış sanki sıkıntı mı

Canım kan vermek yada testle takip etmekten başka çare yok. Umutsuz olma inşallah pozitiftir

Belkide geç döllenme oldu bir kaç gün daha bekleyelim bakalım
Bilemiyorum ki yarın s.ocagina gitcem zaten kan vermem gerekiyordu 40gun olcak yarın onuda aradan çıkartırım muhtemelen cuma günü sonuçlar çıkar bende ilaç içmeye başlarım regli olmak için yoksa regli gelsin bari yeniden başlayayım ne yapalım vallahi sağolasin Rabbım yar ve yardımcımız olsun sağlıklı sonuçlarımız olsun

Amin şnşallah. Normalde duphstandan sonra 1 hafta 10 gün içinde adet olunur diye biliyorum. Yine en net sonucu kanda öğrenirsin canım hayırlısı neyse o olsun inşallah

Merhabalar ecomarda mı çektirdiniz cevat bayrağı görünce yazmak istedim kaç bin e çektirdiniz acaba
Sonomed Kadıköy de çektirdim. Echomar ile sonomed birmiş zaten ikisi de aynı cihaz, aynı fiyat. 4.500. ama anestezi olmadığı halde asla acı hissetmedim. Ve doktorum yaptığı aşamaları tek tek anlattı yaptığı aşamada. Tavsiye ederim

Anestezili fiyatı 5500 idi yılbaşından önce sonomed in ben yaptıramam kuzum ya kürtajı uyutmadan yaptıkları için korkuyorum açıkcası.. devletteki doktorum gerek görmedi 6 ay içinde bebek olmazsa çekinicem bende inşallah

Ben gerçekten çok korkmuştum buradaki yorumlara güvenerek gittim. İyi ki oraya gitmişim. Ufak adet sancısı gibi önce geldi. Sonra masadan kalktım giyindim çıktım. Ekstra sorun yaşamadım. Orada bekleme salonunda gidenlerin kağıtlara yazdıkları yorumlarda rahatlattı biraz. Panik atak hastaları bile asla korkmayın yazmış. Ön yargı ile o masaya oturursan korkarsın. Ama o masaya oturduğunda güvenmek zorundayız ki vajinal muayeneden farksız oldu benim için. Ama tabi seni etkileyen bir an yaşamışsın o yüzden haklısın

Amin şnşallah. Normalde duphstandan sonra 1 hafta 10 gün içinde adet olunur diye biliyorum. Yine en net sonucu kanda öğrenirsin canım hayırlısı neyse o olsun inşallah

Bu progesteron tarzı ilaçlar adet geçiştiriyormus diyor kimi olabilir mi acaba düşün ben 10gun kullandım 6gundurde bıraktım yine gelmedi en iyisi kan verip bakmak kötü birsey olmasında ne yapalım Rabbım yardım etsin senn sonucunda merk ediyorum hayırlısını kolay yoldan nasip etsin Rabbım

Yaaa Siz ne zaman gittiniz?
3 Şubatta oldum. Benim tansiyonum düştüğü için azcık bayıldım ama gerçekten acısız bir işlemdi bir de tüplerim tıkalıydı düşün benim sonucum böyle çıkmıştı doktorla görüştüğümde iyi bir histereskopi yapan doktorla görüş demişti. Prof. Gazi Yıldırım’a gittim. Harika bir insan 12 Şubatta ameliyat oldum ve şuan yumurtlama bekliyorum

Eklentiler

• IMG_8822.jpeg
    82,9 KB · Görüntüleme: 29
Evet canım. En iyisi kan ver için rahat etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…