Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

kızlar adetime 3 gün var ovülasyon testi yaptım normalde çok silik çıkardı şimdi baya yüksek çıkmış acaba 2. Kez mi yumurtlama oluyor? Daha önce hiç olmamıştı
Eki Görüntüle 3395653
Regliye 3gun varmış acaba hamilemisin inş. Ben birkaç kere gördüm lh testi pik ti ertesi gün hamile olduğunu öğrendi en iyi sonucu sabah ilk idrarın yap istersen belki vardır Rabbım sağlıklı sonuçlarımız olsun insallh 🤲🏻

Merhaba Kızlar🌸🥰Bu ay tüm kozlarımızı kullanıyoruz💪💪Ve güzel haberi alacağız bu ay.Kullandıgımız takvıyelerı vs paylaşalım beraber.Ve bu ay bide değişik bişey yapmamızı öneriyorum Meryem Suresini hergün muhakkak birkez dinlememizi istiyorum.Benim bu ayki tedaviden önceki son çıkışta yapacaklarım:

iNOFOLİC KOMBİ +OMEGA 1200+BEEO PROPOLIS ARI SÜTÜ HAM BAL KARISIMI+CEVİZ VE AVOKADO.(çörek otu bal karısımımı da inofolic kombi almadıgım günlerde yiyecegim,yumurtalıklarda kist vs olmaması adına inofolicle beraber tüketmeyeceğim)

Sizi seviyorum ve hadi inanmak başarmanın yarısıdır. 1 yıldır en etkıledıgım grup @Afratafrac grubuydu🌸❤️Öylesine pozıtıftıkı kendıde dostlarımızda hamiş ayrıldı.Bizde burda gerçekten asla kötü bişey düşünmeden hep pozıtıflıkle mutlu olarak ayrılacagız🌸❤️aframız hamiş kaldıgın ay neler yapmıstın bize birkez daha yazarsan çok mutlu oluruz dostum.

Meryem Suresinin linkinide ekliyorum.Hergün bir kez mutlaka❣️

@sevayd @beyons O _okyanus
@uniq12 @Perlitik 🤰
@Basakbasak1

Allah hepimizin kalbine göre versin inşallahhh yeni grup uğur getirsin ❤❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏 burda sat bat tablosu yok mu beni de ekler misin🙏🙏🙏

Adete 6 gün filan var kızlar , kaset testi yaptım 5 dakika bi şey göremeyince bıraktım , yaklaşık 20/25 dk sonra bi daha baktım. Böyleydi. Bozuk ya da kuruma olabilir mi? Ya da bunu görüp pozitif çıkan oldu mu😍

Eklentiler

• IMG_3041.jpeg
    IMG_3041.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_3040.jpeg
    IMG_3040.jpeg
    250,2 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_3039.jpeg
    IMG_3039.jpeg
    608,2 KB · Görüntüleme: 54
Regliye 3gun varmış acaba hamilemisin inş. Ben birkaç kere gördüm lh testi pik ti ertesi gün hamile olduğunu öğrendi en iyi sonucu sabah ilk idrarın yap istersen belki vardır Rabbım sağlıklı sonuçlarımız olsun insallh 🤲🏻

Hamile olabilirsin canım yarın gebelik testi yap istersen
dün test yapmıştım ve negafti.. o yüzden hiç umudum yok ama yarın bi yapayım :KK43:

Kızlar reglime 10 gün var şüpheli ilişkinin üzerinden de 10 gün geçti bel ve kasık ağrım var iki gündür bu sabah daha çoktu sanki adet olacakmisim gibi bi ağrı böyle olan var mi belirti olabilir mi bu kadar erken test için de erken o yüzden yapmıyorum

Kızlar reglime 10 gün var şüpheli ilişkinin üzerinden de 10 gün geçti bel ve kasık ağrım var iki gündür bu sabah daha çoktu sanki adet olacakmisim gibi bi ağrı böyle olan var mi belirti olabilir mi bu kadar erken test için de erken o yüzden yapmıyorum
Benimde sürekli regli olacak gibi sancım oluyordu ve tam kasık değilde tüplerin olduğu taraflar ben oldum olacam derken hamileymişim tabi şüphede vardı bende ikinci defa yumurtladığımı öğrenince.
Ama herkeste aynımıdır bilemem canım bir iki güne test yap canım inşallah hamilesindir🤲

Benimde sürekli regli olacak gibi sancım oluyordu ve tam kasık değilde tüplerin olduğu taraflar ben oldum olacam derken hamileymişim tabi şüphede vardı bende ikinci defa yumurtladığımı öğrenince.
Ama herkeste aynımıdır bilemem canım bir iki güne test yap canım inşallah hamilesindir🤲
Senin sancin kaçıncı gün sonra oldu ilişkiden. İnşallah canım bikac gün daha geçsin yaparim belki bakalım

Merhabaa ben de katılayım mı aranıza 🥰 ilk bu ay denedik sat 16.02 bat 15.03. Testlerimi yaptırdım folik asitime başladım ovülasyon da yaptım 29 u ve 1 ini değerlendirdik fazla da üzerine düşmedik başka yapmam gereken bir şey var mı? Biraz anksiyetem vardır sürekli kafamda kurmayı severim destek bulayım destek olayım dedim geldim 😊 umarım tez zamanda sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza çoğu yazdıklarınızı okudum hepinize duacıyım 🙏🏻

Merhabaa ben de katılayım mı aranıza 🥰 ilk bu ay denedik sat 16.02 bat 15.03. Testlerimi yaptırdım folik asitime başladım ovülasyon da yaptım 29 u ve 1 ini değerlendirdik fazla da üzerine düşmedik başka yapmam gereken bir şey var mı? Biraz anksiyetem vardır sürekli kafamda kurmayı severim destek bulayım destek olayım dedim geldim 😊 umarım tez zamanda sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza çoğu yazdıklarınızı okudum hepinize duacıyım 🙏🏻
Hoşgeldin canim seninle en yakin gün benim sanırım biz de ilk bu ay deniyoruz o yüzden ovulasyon da yapmadım benim de bat 12 Mart bende karma vitamin içiyorum ayrica kan ilacı inşallah bizi cok ugrastirmadan gelir bebislerimiz 😊😊 sen ovulasyon falan yaptin mi?

Merhaba benim de bat 14 :) ikinci ay deneyişimiz bizim de . 28 pik, 29 çatlama gördüm . O günleri değerlendirdik öncesinde de gün aşırı ilişki. Bende folik asiy kullanıyorum. Umarım burdan güzel haberleei veririz birbirinize. Bende de anksiyete var ve geçen ay olmayınca baya çocupum olmayacak senaryoları kurdum kafamda🤣

X