Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Sonrasında hsg çekildim :) ve hsg’de bekarlığımdan beri olan çooook fazla poliplerimin olduğu ortaya çıktı. Ameliyat oldum. Doktor artık rahatsın dedi. İlk reglimi oldum yumurtlamamı bekliyorum. Yani diyeceğim o ki 4 yıllık evliyim 3 senedir deniyoruz 2 kimyasal yaşadım boşa kürek çekmişim onca zaman :)
Çok geçmiş olsun canım insallah en kısa sürede alırsınız bebeğinizi kucağınıza. Onca yılın belbet bir nedeni vardır hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun bebeklerimiz gerisi önemli değil 🤍

Kızlar benim son 3 gün kaldı. Test yaptım negatif yine. Burdan dönmez diye düşünüyorum. Adet olunca doktora gideceğim ve muhtemelen aşılama inşallah
Merhaba..Ne kadardır evlisiniz acaba? İlk aşılama mı olacak? Bir de sorun nedir acaba tam olarak sizde? Dr mfk ürünlerinden kullanmışsınız galiba etkili oldu mu? Çok soru sordum..cvplarsanız sevinirim

Merhaba, 4 aylık evliyim daha önce hep kondomla korunarak ilişkiye girdik. Reglime 1 gün kala ilk defa korunmasız ilişki yaşadık 4-5 saat sonra birkaç pembe nokta gördüm ve kasıklarımda batma vardı ama ben hiçbir zaman regl sancısı çekmedim. Akşama doğru regl oldum bugün reglin 2. Günündeyim fakat kanama pembeye dönüşerek azaldı normalde ilk 3 gün çok yoğun olur. 24 yaşındayım eşim 25 yaşında. Ve regl olduğum yaştan beri hep düzenli olurum 24 gün döngüm. Adet döneminden 1 gün önce hamile kalan kadınlar varmış, bir akrabamız hamile kaldığını 2 ay anlamamıştı regl olmaya devam ettiği için ve hamile olup aylarca regl olmaya devam eden de çok kadın duydum. Sizce hamile olma ihtimalim var mıdır? Daha önce yaşadığım durumu yaşayan ya da yaşayan bir tanıdığı olan var mı ?
Bekle bakalım canım inşallah olmuş dur ama dediğin zor bir ihtimal

Selam arkadaşlar, aylardır adet görmüyorum adetim çokça düzensiz ilaçsız olmuyorum hatta. ( çok doktora gittim sorun yok yumurta zarın kalın oldugu için kendiliğimden adet göremiyosun dendi ) Fakat 1 hafta önce şefaf sümüksü akıntım geldi bir defa. ağrılarım var bel kasık yanması ağrısı şişkinlik gögüslerde hafif hassasiyet . 2 gün önce beta 0.100 mIU sonuçum çıktı erken gebelik testimde negatif. Fakat hâlâ ağrılarım geçmiyor bugün miğdem de bir tuhaf ve iştahsızlığım var bir haftadır. İki yıllık evliyim ve hiç korunmadık. ilk defa böyle birşey yaşıyorım
Benim gibi bu durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi

Bende hic bir belirti yokta bata 7 gun var acaba belirtszde olabliyormu diye merak etmistim teşekkür ederim cevap verdiginiz icin
Rica ederim ne demek regli hiç bir belirtim yoktu gecikme ile yavaştan başlıyor ben bu ay 2 defa yunurtladığım ve kullandığım ilaötan dolayı şüplendiğim için bata 5 gün kala test yaptım

Selam arkadaşlar, aylardır adet görmüyorum adetim çokça düzensiz ilaçsız olmuyorum hatta. ( çok doktora gittim sorun yok yumurta zarın kalın oldugu için kendiliğimden adet göremiyosun dendi ) Fakat 1 hafta önce şefaf sümüksü akıntım geldi bir defa. ağrılarım var bel kasık yanması ağrısı şişkinlik gögüslerde hafif hassasiyet . 2 gün önce beta 0.100 mIU sonuçum çıktı erken gebelik testimde negatif. Fakat hâlâ ağrılarım geçmiyor bugün miğdem de bir tuhaf ve iştahsızlığım var bir haftadır. İki yıllık evliyim ve hiç korunmadık. ilk defa böyle birşey yaşıyorım
Benim gibi bu durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi
Kızlar yardım lütfen🥲

X