mart anneleri nasıl gidiyor hamilelik!

emoxsx32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
209
0
selam kızlar biz bugün 16+4 olduk büyüyoruz artık yavaş yavaş salı günü doktora gitcez 3 lü test için bide cinsiyetini öğreniriz heralde hayırlısıyla inşaallah herşey yolundadır.sizin nasıl gidiyo............:1hug:

bize 16+2 olduk.yarın da dr gidiyoruz.Cinsiyetini öğrenicez gösterirse tabi.3 lü taramada yapılacak.

Cumartesi günü cinsiyetini öğrenmeye gidicem. Çok heyecanlıyım:)

bize 16+2 olduk.yarın da dr gidiyoruz.Cinsiyetini öğrenicez gösterirse tabi.3 lü taramada yapılacak.

aysucum bende yarın gidicem hemen hemen aynıyız canım çok heyecanlıyım inşaallah herşey yolundadır yarın bildirmeyi unutma sakın öptümmmmmmmmm...:1hug:

selam kızlar ben gecen hafta öğrendim kızım oluyormus bu gunde bıraz once test sonuclarımı aldım çok şükür iyi çıktı

Merhaba Arkadaşlar,

bizim de kızımız olacak:sm_cool: Geçen perşembe Üçlü test yaptırdım, yarın sonucu çıkacak. Umarım hepimiz için herşey yolunda gider
ben de 17+3 günlük hamileyim. doktorunuz ayrıntılı ultrasonografi önerdi mi?

Benim kontrolüm cumartesi günü. Muhtemelen ayrıntılı usg isteyecektir.

İkimizde 17+3 :))

dün doktora gittim bebişimi gördüm maşaallah kıpır kıpırdı bu arada doktor %90 kızım olcakmış çok mutluyum kızlar çok mutluyum allah kucağımızada almayı nasip etsin inşaallah................:sm_cool:

Ne güzel ya. Ben de çok özledim bebeğimi. Sağlıklı bebekler istiyoruz ama inşallah benimki de kızdır.:asigim:

merhaba ;

ben bugun üyü oldum
bende hamileyim ve 18+6 doktorum 2.düzey ultroson istedi benden yaptıran varmı çapaya gidicem daha önce çapa ya giden arkadaşlar ltf bana yardımcı olurmusunuz ne yapıcaklar neden kendi doktorum yappıyo?rutın oldugunu söyledi doktorum ama genede endişelendim..

herkese merhabalar;
bizim bebeğimizde 15+4 oldu.... önümüzde ki hafta kontrolümüz var.... valla özledik bir aydır göremiyoruz kurtçuğumuzu:))

canım hiç endişelenme,ayrıntılı ultrasonu ben de 20. haftamda yaptırdım..her doktor istiyor bunu..bebeğin çeşitli ölçümleri yapılıyor..organlarına ve uzuvlarına bakılıyor..normal ultrasonun biraz daha ayrıntılısı yani..korkma olur mu..
başka doktorun yapmasının nedeni ise, bu ultrasonu konusunda uzman yani bu alanda uzmanlaşmmış doktorlar yapıyor..
için rahat olsun yani endişelenme..yasakkelime:1hug:

selm 16+2 haftalık hamıleyım uclu test yaptırdık ama gostermedı cınsıyetı bellı degıl artık kasıma kaldık ogrenmek ıcın herkes ıcın hayırlısı olsun sevgıler

bende 16+4 günlük oldum kızlar.dün öğrendim erkekmiş.3 lü test yaptırdım.sonuçları henüz almadım.inşallah iyi çıkar

çok teşekürler ben biraz tedirgin oldum çünkü çogu arkadaşımdan böyle bişey istememiler benden isteyince ne oluyo dedim benim bebegim cinsiyetide erkek 14 haftamda kız demişti doktorum okadar sevinmiştimki ama olsun ne oldugunun hiç bir önemi yok dünyanın en özel duygusuymuş elime alıcagım günü iple çekiyorum allah hepimizi evladının saglıkla dogmasını büyümesini nasip eder işallah.

Selamlar herkeseeee
Bi fikrim geldi benim . Cinsiyetleri belli olanlar gebelik ayıyla birlikte yazsada Mart Annelerinin kaçı erkek kaçı kız bi belirlesek diorum ne dersiniz. Hem şu Çİn takvimimidir nedir bakalım ne kadar doğru diyo. Biz bugün 14+2 yiz daha. Son regl Haziran 23 ama, Temmuzda gebelik başladı. Takvime göre erkek olucak bakalım tutacakmı henüz belli değil cinsiyetimiz :)

merhaba benim son adet tarihim 28 mayıs cinsiyeti erkek normalde 18 haftam ama 1 hafta 4 gün ilerden gidiyoremuşum çin takvimine göre kız olucaktı ama erkek çıktı bana uymadı yani çin takmi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…