mart anneleri adet gördünüz mü?

13 martta doğum yaptım hala tık yok adet olmadığım içinde bir sinirli oldu sormayın yani ne zaman olcam ((((((((((

ya arkadaşlar ben 12 martta doğum yaptım 11 haziranda regl oldum 5 gün sürdü ama bu ay daha olmadım. böyle olması normal mi yoksa başka bişeyden mi şüphelenmem lazım???????

18martta dogum yaptım hala tık yokk:)mutluyum çünkü benim adetlerim çoksancılı geçerdi:)

evet de feraycım malesef insan şüpheleniyo. bakalım bekleyelim ne olacak. şuanda tekrar hamile kalmak kabus gibi bişey olur heralde. Allah isteyenlere versin..

kizlarr ben 25 subatta dogum yaptim
aslinda martta yapicaktim ama 25 subat oldu
ben de hala regl olmaım rahatım ama benım de cok sancılı gecerdi:)

Bende 14 mart da dogum yaptim 14 mayista bir kere adet oldum o gün bu gündür tik yok! doktora gittim kontrol oldum hamile falan degilim sadece emzirdigim icin bu normalmis öyle dedi !

çükür kavuşturana bugün hiç olmadık bir yerde adet oldum tekne turuna çıkmıştık birde baktım ne göreyim sonunda gelmiş artık peçete falan idare ettim

ben 3 aydır adet görüyorum. birde adet olunca göbek iniyor diyorlardı nerdeee

merhaba arkadaslar yaa ben hala olmadim 26 martta dogum yaptim öfff hep kafamda soru isaretiyle dolasiyorum yine hamile kalirim diye.korunmamiza ragmen!!!!! doktorum hani su emzirirkende kullanilabilen dogum kontrol haplari varya ondan tavsiye etti ama esim kiziyor emziriyorum bebege zarari olur diye.kararsizim:sm_confused:

ya kızlar bende olmadım hala bu arada ben de 10 martta doğum yapmıştım...
ama ciddi bir şişlik hissediyorum vücudumda bunu adetle ilgisi olabilir mi bilmiyorum birde sıkıntı yapıyor sizlerde durum nasıl???

ya be bu ayda daha olamadım her seferinde gecikiyo bende meraklanıyorum acaba hamilemiyim Dİye. ay bi türlü düzene girmedi reglim yaaaa...

Bende 4 martta dogum yaptim bende hala adet gormedim sik emzirdigimiz icin yumurtalamayi engelliyo adetde goremiyoz o yuzden

Bende 10 martta dogum yaptım ama tık yok valla karnım cok sıs patlayacak gıbıyım bıran once gelse ya sıkıntı yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…