mart anneleri adet gördünüz mü?

Dur kıs daha naptın :) Yeni doğurduk millet 6 aydan sonra anca oluyomuş.

Şaka bi yana bünyeye göre değişir dedi benim dr. bekliyom dört gösle ben :)))

bende 13 martta dogum yaptım 40dan sonra hemen kesılmedı kanamalarım az az geldı gelmedı suan adetlıyım 3 gundur sureklı gelıyo 2ayım dolucak ayy fenalık geldı yaa bıde pıs bı kokusu var bazıları 6 ayda 8 ayda olan var demekkı benı sutum felan korumuyo zaten guvenememde

bende 6 subatta dogum yaptım 40 cıkana kadar ara ara kanamam oldu 40 cıktı bırden kanamam cogaldı yanı adet oldum dogum yapalı 3 ay oldu ben 2adetımı oldum 3 yu beklıyorum :)))

Haydaa bis niye olmuyos yaaaa (

Peki adetle birlikte kilolarda baaya azalıyo diyorlar şişlik iniyormuş göbekte doğrumu kızlar?

her bünyeye göre değişiyor adet zamanı. aman kızlar sakın sütüm korur diye düşünmeyin önleminizi alın bugün duydum kadının 9 aylık bebeği varmış ve 4 aylık da hamileymiş :bbo:

benim bebeğimde 53 günlük oldu

43 gün oldu doğum yapalı ama tık yok olsada biaz olsun üzerimizdeki şişlik gitse zaten hiçbir kıyafetim olmuyor :çok üzgünüm: bugün misafir geldi sen kilomu aldın diyor daha zayıftın hamile iken dedi offff offfff senağlama

doğum yapalı 49 gün oldu loğusalık içinde ki kanamam 27 gün sürdü ve adet görmedim. keşke görebilsem , adet gördükçe karnın yavaş yavaş indiğini söylüyor çevremdekiler.

ya bende 14 mart dogum yaptım hala adet olmadım hap da kullanıyorum 1 haftadır ama adet görmedgımız zaman süt mü koruyomus ?

adet görmediğiniz daha iyi bebğinize de sadece ssüt veriyorsanız ve doyuyorsa korunmaya gerek yok doktorum söyledi

40 günden sonra süt korumuyor canım :) bir internet sitesinde uzman bir doktorun youtube videosunda izledim kendi doktorumda söyledi aynını pek güvenme bence a.s

Aman kızlar ööle süt koruyo falan yokmuş dr'um her bünye farklı sakın güvenme dedi aman dikkat.

arkadaşlar eğer adet görmüyorsanız ve bebeğiniz sütünüzle yeterince besleniyorsa süt koruyor tamamen bilimsel bu fakaaaat adet görürseniz yada bebeğe 1 kere bile mama verirseniz ogün biter korunma çünkü süt üretimini sağlayan progesteron hormonu yumurtlamayı bastırıyor, ama süt azalınca dolaylı olarak progesteron da azalmış oluyor ve yumurtlama başlıyor e yumurtlamıyorsan hamile de kalmazsın tabi ki

arkadaşlar ben 60 kiloydum. 86 kilo ile dogum yaptım. yani 26 kilo aldım((

bugun 57. günüm ve 26 kilonun 19 kilosu gitti:))) hızla kilo verdim. Ne şişlik kaldı ne bişey...

düzenli emzirince göbek de gidermiş, öyle diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…