mart anneleri adet gördünüz mü?

Kizlar Benimde Bebeğim 2 Aylik Oldu. Dr Um Kendiniz Korunun Doğumdan Sonra Gebelik Olabiliyor Dedi . 40 çikinca Birdaha Adet Olmadim . Ama Korkmuyor Da Değilim Hani .ihmale Gelmez Bende 23 Kilo Falan Aldim 10 Kilosu Gitti Ama Gerisi Duruyor Ayna Ya Bakmak Istemiyorum Morelim Bozuluyor

benımde bugun 55 gun oluyor dogum yaplı yaklasık bır ay surdu kanamam ve bugun hastalanacak gıbıyım hafıf akıntı gelmeye basladı

ben 10 martta doğum yaptım ve hala adat olmadım spiral taktırmak için adet olmayı bekliyorum içinizde spiral taktıran varmı sorun çıkartıyormu..

kızlar ben dun adet oldum ama ne olmak.hayatımda bu kadar cok olamıstım hıc.sabahtan bu yana 8 pet degıstırdım cesme gıbı sureklı gelıyor.normalde gunde tek petle ıdare ederdım.lohusalıkta bıle cok az olmustu kanama.umarım dogum sonrası ılk kez dıye boyledır yoksa adet oldugum guler sokaga cıkamamboyle olmaya baslarsa.bu sıcaklardada hıc cekılmıyor keske sızın gıbı benımde olmasaydı bır kac ay.

ben de 15 martta doğum yaptım 21 mayısta adet oldum benimki normaldi 3 gün sürdü ama üzüldüm adet olduğum için çünkü artık korunmak zorundayım ve bebeğimi emziriyorum mecburen spiral taktıracağım ben normalde 2 sene takvimle korundum adetlerim çok düzenli olduğundan ama doktorum şimdi takvime güvenme çünkü hemen düzene girmez dedi.üffffffff

bende 3 martta doğum yaptım hala adet olmadım 1 haftadır sürekli karnım ağrıyo,belim kopcakmış gibi oluyo biran önce olsamda kutulsam üzerimde büyük bi yük sanki.....fisfisfis

arkadaşlar bende doğum yapalı 3 ay 8 gün oldu tık yok. Bu arada fazlaca iştahım açıldı. Özellikle emzirdikten sonra hemen acıkıyom sizdede oluyor mu?

4o gün çok az kanamam oldu hiç olmadı desem daha iyi
45. gün adet oldum o da çok azdı hatta adet me değil mi hala bilmiyorum
2. ayımda bir daha oldum yine çok az
ama bu ay ölüyorum resmen çeşme mübarek ama çok rahat hissediyorum kendimi çok şükür inşallah göbek iner ya moralim çok bozuk
birde bu kilolarınız nasıl böyle çabuk gidiyo ya
3 kiloyla çıktım hastaneden toplamda 15 almıştım 7 kiloyu 3 ayda verdim
5-6 kilo hala bende yapışık ah bir gitse ama inceldim bu çok güzellll

birde spiral için doktor hasta olmaya gerek yok dedi
125 ytl ver özelde takıyolar hemen artı muayene ücreti
sağlık ocaklarıda takıyomuş ama bir sorun olur mu taktıran var mı kayma falan yapıyomuş vs
kararsızım yani nerdi taktırcağım konusunda

valla bende ıkı kez hastalandım 40ımdan sonra.senın dedıgın gıbı cesme gıbı resmen bende umıtlenmıstım gobek bıraz ıner dıye ama nerde.oyle yerlı yerınde duruyor hala.sınır oluyorum aynada kendımı gorunce.herkes nasıl hemen ınceldı bende anlamıyorum.ben 2.5 aydır sadece 1 kılo verebıldım galıba onuda gerı aldım amaaannnn

bende 2 üç gün oluyo biteli hastalığım insan rahatlıyo bi yandan ben de az kalan göbeğim gider diye bekledim ama gitmedi pekde sorun etmiyorum korse giyince dümdüz oluyor zaten.:dance:

bende 13 hazıranda ılk hastalıgımı gordum kıslar benımde cesme mubarek ve bı okdarda sancılı oldu oldum oldum dırıldımmm ne kotu bısey yaa 9 ay gormemmek ne ıyıymıs ııce alısmıtım delıkansız gunlereee ((((((((((((( bende goberk gıder dıye dusundun hatta kılo vererım dıyee nerdeeeee aynı tas aynı haamm

Kizlar Ben Kirkimdan Hemen Sona Spiral Taktirdim Bi Iki Gün Kanama Oldu Sonra Sanirim Adet Gördüm 3 4 Gün Oldu Ve Adet Gibi Oldu Dahada Olmadim Allah Esirgesin Hamile Kalmaktan çok Korkuyom . Of Benim Göbişim Hala Hamile Gibi 13 Kilo Fazlam Var Kizlar Hamile Kalmadan önceki Halime Gelebilmem Için. Deli Olacağim Karnimi Içime çekmekten Kaslarim Ağriyor Ve üstüme Giyecek Hiçbirşey Bulamiyorum Dar Dar Hepsi , Işe Gidiyorum Ve Iki Parça Bişiyin Içinde Kaldim Of Bi çare Kizlar Yaa

offfffffffffffff ben hala adet olmadım valla nerdeyse nasıl bişey olduğunu unutacağım

arkadasım kac aydır olmamıssın bıraz daha sabret bosver bu sıcaklarda hıc cekılmıyor ezıyet resmen.bıde benım oyleydı sımdı okuyorum cogunun oyle cesme gıbı.ben hastalandıgım gunler dısarı cıkamıyorum.ıkı saatte degıstırmem gerektı hep.evdeyken bıle her yer battı cunku.

kizlar allah askina bisey diyin kafayi yicem yoksa hamilemiyim gene ooff!

14 mart dogum yaptim ilk 14 mayis adet oldum 7-8 gün falan sürdü aradan bir hafta gecti bir gün pembe kan geldi o gün bu gündür yani 22 mayistan beri adet olmadim bir ayi gecti.....

Son düzenleyen: Moderatör:
ben 10 martta doğum yaptım yarı kırkıma kadar geldi ozamandan beri tık yok. gelsin diye dört gözle bekliyorum.biyandanda durdu durdu biraz daha beklesin diyorum 30 haziranda tatile çıkıyorum şans buya

bende 3 haziranda adet oldum ilişki sonrası gene geldi yani bu ay 2 kere oldum aklım karıştı valla.

ben 16 Mart 2008 de doğum yaptım. 28 haziran 2008 de hastalığım başladı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…