Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Insallah güzel bir sekilde artar degerin ilaclarini aksatma kan sulandirici igne bende kullaniyorum

6 Mart transfer tarihim. Bu gün öğlen dayanamadım yaptım tam 6. Günüm. Negatif çıktı. Çok mutsuzum.. doktorumu aradık sevgi çok erken tabi ki çıkmaz idrarda varsa da dedi ama ne bileyim işte

Eklentiler

• B5012CAA-C29F-497A-A3E5-036BF7A2EBB8.png
    223,1 KB · Görüntüleme: 34
6 Mart transfer tarihim. Bu gün öğlen dayanamadım yaptım tam 6. Günüm. Negatif çıktı. Çok mutsuzum.. doktorumu aradık sevgi çok erken tabi ki çıkmaz idrarda varsa da dedi ama ne bileyim işte
Kesinlikle cok erken tekrar yaparsiniz 3 4 gun sonra kanda baksaniz o zaman kesin olur insallah tutunur bebisinzz:)

Salı günü kan testi vereceğim. Herkes yapınca bi heves ettim ama dersimi aldım vallahi erken test çok yanlış üzgünüm
Ah canım ama gerçekten de çok erken yapmışsın. Kaldı ki çoğu insanda idrar testi kanda pozitif olsa bile çıkmayabilir.. Az daha dayan ben senin de güzel haberlerini paylaşacağım...

Ben Profesör Doktor Ali Rüştü Ergür de yaptırdım. 6 Martta transferim gerçekleşti. Sonucum henüz belli değil ama çok memnunum. Gerçekten memnunum hiç üzülmediler Çok seviyorum doktorumu..
İnşallah güzel haberler alırısnız. Bebeğiniz sizinledir. Ben de arayış içindeyim tüp bebek için dr aryıorum. Okuyorum izliyorum. Bütçe de kısıtlı olunca çok araştırdım sanırım. Ali Rüştü Ergür Prf. fiayarlyı nasıl canım muayene ve tüp bebek ne kadar ödedin sen

Kizlar benim sinir sistemim cok bozuk surekli agliyorum ya bir sey olur mu korkuyorum da durduramiyorum aglamami

Hiç sorun olmaz. Arkadaşlar transferden sonra ne yaparsanız yapın tutup tutmamasını sağlayamazsınız. Embriyo sağlamsa tutunur, değilse tutunmaz :). Stres, ağlamak, düşmek, yuvarlanmak hiçbiri tutmama nedeni değil merak etmeyin :)

Aldığımız hormon ilaçları modumuzu çok etkiliyor. Benim de arada ağlayasım geliyor. Normal. Korkmayın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…