Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Umutsuzluğa kapılıp içinizde ki canlıyı unutmayın. Herkesin vücudu farklı hiç belirti vermeden pozitif görenlerde var. Çok belirti gösterip negatif olanlarda. Sakın kalmaya çalışmalıyız
Ilk iki transferimde de aşırı belirtim vardı ve negatifti. Bunu biliyorum ama olmayınca da neden olmadı diyorsun bu sefer

Bende dün Öğlen transfer oldum,akşamüstü hafif lekelenme gördüm ama internetten baktım transfer sonrası olması normalmiş
Tutunma 3 gün sonra oluyormuş belkide senin tutunmadir

Bende dün Öğlen transfer oldum,akşamüstü hafif lekelenme gördüm ama internetten baktım transfer sonrası olması normalmiş
Tutunma 3 gün sonra oluyormuş belkide senin tutunmadir
İnşallah öyledir valla arada bir zamanda olunca garip geldi. Transfer günü hemşire söylemişti bana bugün lekelenmeniz olabilir paniklemeyin diye katater girişinde zorlanma olmuştu da ama iki gün sonra olunca bir danışayım sizlere istedim

Canım bizim bir tanıdık aşı oldu işden dolayı 1 yıl attı süresi. Seneyi bekliycek.

Ben saglik calisaniyim tup bebek doktorum bana aşiyi yaptirmamami soyledi fetal etkiler bilinmedigi icin ikinci doz transfer zamanna geldigi icin yaptirmadim
Anladım. ben de yaptırayım kafam rahat eder diye düşünüyorum kronik hasta olduğum için korkuyorum ama bir yandan da ertelenmesini istemıyorum. Zaten bu ay histereskopi olacaktım . Öbür ay olurum eğer aşı olursa ..

Ya kızlar ben bunu anlamadım test tarihim 2 nisan adet tarihim 1 nisan dondurulmuş emriyo olduğu içinmi böyle oldu anlamadım

Eklentiler

• Screenshot_20210328-201005_My Calendar.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 30
Hayırlısı olsun da kaçıncı gününüz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…