Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Sağol kuzucum benimki biraz nazlı bekletecek gibi duruyor beni hayırlı zamanda gelecek inşallah ☺️ o kadar mutlu oldum ki sana Allahım isteyen herkese nasip etsin beklemesin inşallah 💜
Kesinlikle canımm onun vakti zamanı belli geç olsun ama çok güzel olsun sonu inşallah🤲🏻Aminn hepimize sağlıkla bebeğimizi kucağımzda görmek nasip olsun🍀

Kesinlikle canımm onun vakti zamanı belli geç olsun ama çok güzel olsun sonu inşallah🤲🏻Aminn hepimize sağlıkla bebeğimizi kucağımzda görmek nasip olsun🍀
Hayirli olsun canim benimde bugun 6 günüm dun cok agrim vardı bugün bisey yok sadece usuyorum ayaklarim biraz üşüse karnıma ağrı giriyor anlamadım

Amin canım inşallah rabbim her isteyene versin kimsenin kucağını boş bırakmasın . İlk diyemi bilmiyorum ama şuan gerçekten ikinciyi deneme düşüncesi bile beni ürkütüyor tabi bu psikolojiyle bunu düşünüyorumdur belkide Allah güç versin . Dün o kadar ağlamışım ki sesim bile çıkmıyor yani sonuçtan ziyade şu süreç beni çok yordu birde kalp atışını duyduğum bebeğimi eylülde kaybetmiştim çok eski değil daha onun etkisi bile geçmeden çok yakın tarihlerde böyle birşeye apar topar kalkıştık kaldıramadım ben . Vardır bundada bir hayır elbet .isyan etmiyorum ama çok üzgünüm .
Ben de ilkinde cok üzülmüştüm canim ben normal olmayınca tüp bebek olur kolay olur die düşünüyordum. Ama öyle olumsuzluklar okudum ki embriyo gelismemesi yuzde 3 -5 ihtimaldi bize denk geldi. Aralık da ilk denemeyi yaptik 3 ay sonra martta da 2. Denemeyi yaptik. İnsan ilk duydugunda uzuluyor bende bu sefer de embriyomuz cok iyidir cok umutlandım ama yine cok üzüldüm doktorumuz nasil bir açıklama yapacak neden olmadı anlamadim. Yani insan bir sure üzülüyor sonra da zaman geçirmemek için hemen baslayayim dior. Ne yapalım normal hamile kalmak gerçekten Allahin verdiği bir nimet belki kolay hamile kalanlar bilmiyordur, bize normal nasip olmayacaksa insallah böyle tüp bebekle nasip olur Insallah rabbim doktoruna denk getirir tedavimizi rast götürür de bize de nasip olur.
Kaybın için cok üzüldüm canim rabbim sabrini(sabrimizi) artırsın insallah. Ben biraz kafamı dinleyeyim oyle araştırıp yapayım diyorum. Sende insallah biraz dinlen ama korkma,insallah da güzel olacak rabbim bize de nasip edecek. 😊

Arkadaşlar merhaba, transferin ikinci günü kahverengi lekenme yaşayan oldu mu? Cuma günü oldu transferim. Transfer günüyle 3. Gün. Genelde olanlar vardı ancak sanki bu kadar erken olan olmamıştı, bir tedirgin oldum 🤔

Ben de ilkinde cok üzülmüştüm canim ben normal olmayınca tüp bebek olur kolay olur die düşünüyordum. Ama öyle olumsuzluklar okudum ki embriyo gelismemesi yuzde 3 -5 ihtimaldi bize denk geldi. Aralık da ilk denemeyi yaptik 3 ay sonra martta da 2. Denemeyi yaptik. İnsan ilk duydugunda uzuluyor bende bu sefer de embriyomuz cok iyidir cok umutlandım ama yine cok üzüldüm doktorumuz nasil bir açıklama yapacak neden olmadı anlamadim. Yani insan bir sure üzülüyor sonra da zaman geçirmemek için hemen baslayayim dior. Ne yapalım normal hamile kalmak gerçekten Allahin verdiği bir nimet belki kolay hamile kalanlar bilmiyordur, bize normal nasip olmayacaksa insallah böyle tüp bebekle nasip olur Insallah rabbim doktoruna denk getirir tedavimizi rast götürür de bize de nasip olur.
Kaybın için cok üzüldüm canim rabbim sabrini(sabrimizi) artırsın insallah. Ben biraz kafamı dinleyeyim oyle araştırıp yapayım diyorum. Sende insallah biraz dinlen ama korkma,insallah da güzel olacak rabbim bize de nasip edecek. 😊
Nedenini bilemiyorum nasip işte elimizden geleni yapıyoruz ama takdir Allah’ın o yönden kendimi suçlamıyorum çünkü elimden geleni yaptım bu ilk denemede çok dikkat ettim olmayınca olmuyor demekki .Duaların için teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah rabbim sanada hayırlı zamanda evlat nasip etsin . Ben doğal yolla hamile kalmadan bir ay öncesinde tüp bebeğe tam niyetlenmiştim tatil yapıcaz önce diye kafamız çok rahattı hiç beklemediğim bi anda hamile olduğumu öğrenmiştim . Bu işler zaten stresle olacak birşey değil . Tüp bebek süreci ilaçlar hormonlar derken zaten mahvediyor insanı . Umarım sende ve bende tekrardan o hiç beklemediğimiz anda mucizemize kavuşuruz ☺️

X