Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ben çok kötü gece geçirdim. Migren fena vurdu ilk gün diye ağrı kesici de almak istemedim ama sabah çok zor oldu. İlaçlarımda az ama kötü bir geceydi.

Günaydın kandiliniz mübarek olsun İNŞALLAH RABBİM mübarek gece hürmetine hamile olan kardeşlerimize sağlıklı doğumlar nasip etsin transfer sonucu bekleyenlere pozitif sonuçlar nasip etsin hepimizi şenlendirsin çiçeklendirsin İNŞALLAH pazartesi kan verece İNŞALLAH dualarımız da birbirimize yer verelim

Canım benim ilk denemem şükür tuttu. Ben Ankara Gürgan klinikte yaptırdım. Gene aynı klinikle devam edicem. Riske girmek istemiyorum. İmkan varsa eğer devam et.

esimle konustuk aksam kesinlikle bende ayni doktora devam edecegim cunku baska bir doktor bize de risk olarak geldi.. tsk ederim bilgilendirmeniz için sağlıkla kucaklayalım evlatlarımızı

Ben çok kötü gece geçirdim. Migren fena vurdu ilk gün diye ağrı kesici de almak istemedim ama sabah çok zor oldu. İlaçlarımda az ama kötü bir geceydi.
İnşallah tekrarlamaz canım. Ben de 12 saate yakın uyumuşum ama bugün daha iyiyim gibi. Sadece şu batmalar tedirgin ediyor işte biraz çok erken çünkü daha neyin batması anlamadım

İnşallah tekrarlamaz canım. Ben de 12 saate yakın uyumuşum ama bugün daha iyiyim gibi. Sadece şu batmalar tedirgin ediyor işte biraz çok erken çünkü daha neyin batması anlamadım
İnşallah şimdi doktora sordum parol alabilirsin dedi. Ben eve gelince uyudum ama gece çok ağrıdı. İlaçlardan yapıyordur takma hiç batmaları. Bana 1 gün dinlen sonra normal hayatına dön dedi. Normalde çalışıyorum ama sonuca kadar rapor aldım. İş stresine sokmak istemedim kendimi.

Iyi yapmissin genelde evde gecirmek lazim evin icinde sakin hareketler sikinti olmaz cnm

Bence de canım iyi yapmışsın rapor almakla evde geçirmek daha iyi kesinlikle

Iyi yapmissin genelde evde gecirmek lazim evin icinde sakin hareketler sikinti olmaz cnm
3. Kere transfer oldum. Hepsini denedim. İlkinde evdeydim 10 gün sonuç: Kimyasal gebelik
2.de çok hastalandım hafif tempoda geçti sonuç: Negatif
3. 2 gün evde sonra işteydim sonuç:Negatif
Bu 2.tedavimin ilk transferi bakalım bekleyip göreceğiz

Kızlar herkese merhaba hepinizin kandili mübarek olsun.. bu gece bol bol dua edelim rabbim kimin ne dilegi varsa kabul etsin inşallahhh. Berat gecesinin bir çok fazileti var bunlardan biri de seneye dogacaklarin belli olması (bir sene içerisinde olacak islerin )inşallah sonucu negatif olan arkadaşlarımızın (benimde )seneye bu zaman bebisleri ya karnında ya kucağında olur hayırlısı ile sağlıkla.. ayrıca rabbim yok mu benden bagislanmaya isteyen bagislayayim,yok mu bende rızik isteyen riziklandirayim,yok mu bende başka bisey isteyen duasını kabul edeyim" dior. Insallah rabbim hasretle beklediğimiz dilimizden düşürmediğimiz evlatlarımızın duasını kabul eder. Isteyen herkese hepimize nasip eder..

Amin insallah bebeklerimize ruh uflenir saglikla sihhatle dunyaya gelirler bu mubarek gece hurmetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…