Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ben prolutex gobekten iğneyi bu ara zor batiriyorum girmiyor gobisime neden acaba korkuom:s korktugum icin mi girmio hemen bilmiom
Ayyy o benim başıma da geldi bir gün elin ayağım titeredi ittiriyorum girmiyo çıldırcaktım başka bir bölgeye yaptım sonra bence içerisi sertleşti ondan girmedi iğneden saatler sonra o bölgeleri ovdum masaj yaptm ertesi gün düzeldi

Aaa yeni oldu bu durum ozaman sertlesti demekki dagilmamis yanii

Gobegin uc parmak sag ve soluna demislerdi baska yere yaptinzmi bacak ta olur dedi de ben cesaret edemedim

Aaa yeni oldu bu durum ozaman sertlesti demekki dagilmamis yanii
Ben öyle yorumladım yani birkaç iğneden sonra oldu çünkü bir tarafıma oksapar yapıyodum bir taraftan prolutexi oksapar yaptığım tarafata morarma olduğu için anca o iğneye yer vardı neyseki bitti oksapar o gün prolutexide daha önce batırdığım bir bölgeye batırdım batmadı hiç iğne yapmadığım bir yere batırınca oldu

Gobegin uc parmak sag ve soluna demislerdi baska yere yaptinzmi bacak ta olur dedi de ben cesaret edemedim
Ben parmak arama alıyordum sıkıştırıyordum eti öyle batiriyordum hemşire öğretmişti korkma tut öyle batır demişti hep öyle yaptım parmakla ölçtüm bı kez sonra kırmızı nokta oluyor zaten hep tutuyordum olcmuyordum kırmızı noktanın yanına

Ben zorla yapiom beceremiom da pek

Ovalamayi deneyeym
Hemen ovalama ama iğneyi yapar yapmaz 3 5 saat sonra masaj yap ilaç yayıldıktan sonra yani hemen ovalarsan morarabilir demişşerdi
Evet bende parmakla sıkıştırıyorum ilacı verirken bırakmıyorum sıkıştırdığım yeri ilacı da çok yavaş veriyorum hiç ağrı olmuyo

Ben sikistirmiyorm pek yanlismi acaba morarma olmuo ama:s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…