Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Insallah gonlune gore olsun canimben de ikiz olsa cok isterdm tabi hayirlisi son olur tup bebek seruvenim ins. Benimki de 3 yas

Benim de ikiz olur mu acaba umut etmesi bile guzel:)))))
İnşallah çok keyifli zor anları unutuyorsun test yapcagimdan bir gün gün önce arkadaşımı uğurlamak için terminale gittim bı kadın arkasında ikiz kizlar 5yaslarinda felan nasıl içim kaymisti anlatamam içimden keşke benimde ikiz kız olsa dedim rabbim nasip etti inşallah sana da nasip olur

Ne kadar guzel masallah iki kiz mi

Aynı gün transfer olmuşuz canım. Ben dayanamayıp yaptım testi hissetmiştim yani. Allahım inşallah pozitifi görürsün

Evet canım günde 3 kere ikişer tane fitil ve birtanede göbekten iğne yapıyorum
Haa yok fitil in kalçadan iğne olanı var göbek ayrı progestan değildir o progestanin iğnesi de var ben sürekli fitil sokmak istemedim iğne istemiştim sabah akşam evde iğneci gelip vuruyordu

Canım benim ilk denemem şükür tuttu. Ben Ankara Gürgan klinikte yaptırdım. Gene aynı klinikle devam edicem. Riske girmek istemiyorum. İmkan varsa eğer devam et.

Maşallah . Kaçıncı haftada doğdu ikizleriniz

Evet iki kız oldu ve onlar gibi sarışın ben kumral eşim sarışın ikiside eşime çekti ördek misali takıyorum peşime rabbim isteyen herkeze nasip etsin
Amin amin insallah cok tatlidor ikisi birbirine benziyor mu?farkli yumurta ikizi cok benzemez ya:)

32. Hafta 24.hafta itibariyle ara ara yatıp çıktım hastaneye dogmasinlar diye ciğer geliştiricileri önden vurulmustum yani ona rağmen biri 27 gün biri 41 gün kaldı kuvezde 1.595 ve 1150 idi kiloları da
Cok sukur Rabbim bagislamis zor donemler gecmis

Haa yok fitil in kalçadan iğne olanı var göbek ayrı progestan değildir o progestanin iğnesi de var ben sürekli fitil sokmak istemedim iğne istemiştim sabah akşam evde iğneci gelip vuruyordu
yok canım bildiğin progesteron iğnesi prolutex işte ben çok ayrıltılı sorduğun için herşeyi

Ben prolutex gobekten iğneyi bu ara zor batiriyorum girmiyor gobisime neden acaba korkuom:s korktugum icin mi girmio hemen bilmiom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…