Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Çok erken çıktı
Cikti iste testte kanda cikmayacak şey idrarda cikmaz zaten biliyosun stresin boşa bence sevincini yaşa darısı başım
Cikti iste testte kanda cikmayacak şey idrarda cikmaz zaten biliyosun stresin boşa bence sevincini yaşa darısı başıma
Boş belki tedirginliğim ama bilmiyorum bu kadar erken çıkması da şaşırttı. İnşallah kanda da güzel sonuç alırım.

Ya kizlar cok ayakta kalinca hemen rahmim ve kasigim agrimaya basliyor kotu bir sey olmaz degil mi normal yani bu?

Teşekkür ederim doktor rahme çizik atılabilir demişti. Kaç saat sürdü aynı rahim filmi gibi bir işlem mi acaba. Riskleri var mıdır? Ve o işlemden ne kadar zaman sonra transfer oldun?
Benim oldu. 1 tane negatifin ustune doktor hemen istedi adet gordgm gibi histeroskopi oldm cizik atildi o ayda oyle gecti yine regl olunca tup bebek ilaclarina basladm ve 23. Gun koydu embirioyu beklemedeym simdi

Oh çok şükür rahatla artık biraz bence ikiz senin
Kizlar 193 ciktii sonucummm mutluluktan agliyorum suan sevincimi yasiyorum ogrendigimden beri ilk defa rabbim isteyen herkese nasip etsinn inşallah hepinize dua ediyorum suan
Süper sonuç Maaşallah canım gözün Aydın Rabbim tez zamanda kucağına almayı nasip etsin senin kaçıncı gün embriyosu çift mi değer bu kadar yüksek

Süper sonuç Maaşallah canım gözün Aydın Rabbim tez zamanda kucağına almayı nasip etsin senin kaçıncı gün embriyosu çift mi değer bu kadar yüksek
Amiin inşallahhhh 5.gun embriyosu canim cift embriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…