Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Yaaaa çok güzel bizde çok istemiştik ikiz eşim resmen yalvardı doktora ama yaşımdan dolayı olmadı senin adına çok sevindim sağlıklı olsunlarda ister bir olsun ister 2 💙🧿
Amiin inşallahh tabiki en onemlisi saglikli olmalari🤲 aslinda yasal olarak yasakti bana ama çok israrci olunca doktorum kabul etti😍

Kizlar ben birsey merak ediyor bilen varsa?simdi biz transfer olacagimiz ay normal yumurtlamamiz oluyor mu?
Eveet bugun sancim var nedense genelde yumurtlamada bole olrm ben. Ilaclardan bence boyle agrilarmz oluyor:s gecer ins
Canım kullandığımız Estrofem yumurtlamayalım diye yumurtalığımızı baskılıyor.
Yumurtalıkları baskıladığı için de ağrı olabileceğini okumuştum buralarda bir yerlerde ara ara bende de oluyor çünkü 😔

Kızlar tüp bebek ilaçlarını buz aküsüyle mi veriyorlar. Eşim evde olmayacak bir hafta. Ailemin yanindan kontrole gidip gelmek sonra Eşim gelince evime geçmek ve kontrollere evimden devam etmek istiyorum.ilaclari toplu mu aliyoruz? Evden eve taşımak sorun olur mu? Yada parti parti satın almak oluyor mu

Kızlar tüp bebek ilaçlarını buz aküsüyle mi veriyorlar. Eşim evde olmayacak bir hafta. Ailemin yanindan kontrole gidip gelmek sonra Eşim gelince evime geçmek ve kontrollere evimden devam etmek istiyorum.ilaclari toplu mu aliyoruz? Evden eve taşımak sorun olur mu? Yada parti parti satın almak oluyor mu
İlaçları düzgün muhafaza etmek önemli canım ama öyle evden eve taşımak büyük sorun değil eczaneden sana nasıl veriliyorsa o şekilde koru gücün varsa hepsini al canım sen rahat edersin ama benim parça parça aldığımda oldu sadece elindeki bitmeden temin etmeye dikkat et 😊

İlaçları düzgün muhafaza etmek önemli canım ama öyle evden eve taşımak büyük sorun değil eczaneden sana nasıl veriliyorsa o şekilde koru gücün varsa hepsini al canım sen rahat edersin ama benim parça parça aldığımda oldu sadece elindeki bitmeden temin etmeye dikkat et 😊
Teşekkürler 🥰

kızlar bişey sorucam, bilenler cevap verirse çok sevinirim.
3. Gün embriyosu için en erken kaçıncı gün idrar testi yapmak lazım ? Benim dün 5. gündü yaptım negatif çıktı ama internette araştırdım biraz en erken 7. gün diyor 3. gün embriyosu için, bilen yada fikri olan var mı?

kızlar bişey sorucam, bilenler cevap verirse çok sevinirim.
3. Gün embriyosu için en erken kaçıncı gün idrar testi yapmak lazım ? Benim dün 5. gündü yaptım negatif çıktı ama internette araştırdım biraz en erken 7. gün diyor 3. gün embriyosu için, bilen yada fikri olan var mı?
Benim 5. Gün embriyosuydu 8. Güne kadar negatif çıktı. 8. Gün çıktı

İçime su serptin çok teşekkür ederim, aslında erken yaptım acele ettim biliyorum, boşu boşuna kendimi strese soktum. Eşim de hep diyor ki çocuklar sana çekerse 9 ayı beklemeden çıkarlar :)
İnşallah sağlıkla pozitif sonuçlar alırsın😊 3. Gün embriyosu için 5.günde bakmak çok erken. Bir de normal testte çıkmamıştı hassas testte çıkmıştı bende. İşte insan merak ediyor anlıyorum seni büyük bir emek var sonuçta :)

Günaydın kızlar, dün ne güzel birsürü pozitif haberler gelmiş maşallah 🥰🥰 değerleriniz kat kat artar sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🙏
MorDeno MorDeno canım senin kontrol bugün müydü?
Günaydın canım. Yarın sabah son kan tahliline gidicez. Sonra da ultrason dedi. O ne zaman olur bilmiyorum

Canım gebelik takvimi de yapmışsın maşallah👏 son adet tarihine göre mi yaptın. Yada tüp bebekte transfer tarihine göre hesaplamalar var ben ordan yaptım 18 mart blast transferi 4 Aralık görünüyor benim
Çok ozeniyordum rabbim sonunda nasip etti sukurler olsun🥰🥰 son adet tarihine gore hesaplamiştim ben dur diger turlu bakayiim🥰

X