Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bugün transferimin 16. Günü çok fazla kasık ve bel ağrım var regl ağrısı gibi. Bu şekilde ağrı yaşayan var mı aranızda?

@

şeymacım çok sevindim rabbim sağlıklı şekilde ilerletsin . Mordeno,Selinos ve Nur ve pozitif alan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Ben negatif sonuç aldım benım için dua ederseniz sevinirim🤲Çok şükür toparlandım. Rica etsem Transferden önce ve sonra kullandığınız tüm ilaçları yazabilir misinz buraya müsait olunca.. . Bir de rahim çizdiren varsa da yazarsanız sevinirim

Eki Görüntüle 2808376 Kızlarrrrrrrrr heyecandan ölücemmmm bugün 6. Günüm erken gebelik testi aldım. Böyle çıktı ne yağıcağımı şaşırdım. İlk size yazmak istedim. Pozitif mi şimdi elim ayağım titriyor. 3 yıllık hasretim biticek mi 🤔😬🤷‍♀️🥺 ağlamaktan içim çıktı 😓

Kızlar sabah dayanamadım yine test yaptım 2 çizgi çıktı gidip hemen kandan baktırdım sonuç pozitif ve hamileyimmm şuan o kadar mutluyum ki cuma günü tekrar gideceğim artışa bakacaklar Rabbim isteyen herkese nasip etsin 💙🧿 negatif olanlarda üzülmesin mücadeleye devam Rabbim kalbinize göre verecektir bizler özel anneleri💙🧿

Kizlar 193 ciktii sonucummm😭😭😭😭 mutluluktan agliyorum suan sevincimi yasiyorum ogrendigimden beri ilk defa 😭😭 rabbim isteyen herkese nasip etsinn inşallah hepinize dua ediyorum suan💜💜
Kızlar tebrik ederim maşallah çok güzel pozitif haberler verdiniz inşallah sağlıkla ilerler rabbim isteyen herkes e de nasip etsin ♥️♥️♥️

@

şeymacım çok sevindim rabbim sağlıklı şekilde ilerletsin . Mordeno,Selinos ve Nur ve pozitif alan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Ben negatif sonuç aldım benım için dua ederseniz sevinirim🤲Çok şükür toparlandım. Rica etsem Transferden önce ve sonra kullandığınız tüm ilaçları yazabilir misinz buraya müsait olunca.. . Bir de rahim çizdiren varsa da yazarsanız sevinirim.
Transfer öncesi ilaçlarım => Estrofem ilk 5 gün günde 3 sonra 6 gün sabah 2 akşam 2
Progestan y.kapsül günde 3
Progestan iğne göbekten günde 2
Prednol 16 mg sadece 5 adet içtim.
coraspirin günde 1
İnofolic folik asit günde 1
Transferden sonra => Prolutex günde 2 göbekten.
enox iğne günde 1 diğer ilaçlarıma hala devam canım.

Kizlar ben birsey merak ediyor bilen varsa?simdi biz transfer olacagimiz ay normal yumurtlamamiz oluyor mu?

Herkese merhaba, ayın 30 unda 5. Gün dondurulmuş embriyo transferimi olacağım. Daha önce yaşadığım kürtajlara bağlı olarak biraz inceydi rahmim. Adetin 3. Günü estrofeme ve sonrasında climara banta başladım. Bugün adetimin 12. Günü kontrole gittim rahim kalınlığım 8 mm olmuş. Doktorum kötü değil dedi, yarın progesterona başlıyorum. Rahim kalınlığı benimki gibi olup transfer olan oldu mu acaba?

D74E3E4B-3FBE-4806-BB47-7A443FC6B860.jpeg
kızlar bakabilir misiniz? Böyle bir şey başına gelen var mı?

X