Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Aminnn inşallah ben ki test yapmıycam dedim burda ki kızlar hep yapıyo sende yap dedim kendime. Güya sabah ekmek almaya gitmiştim eczaneden test aldım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
Aynı gün transfer olduk biz umut oldun eşim yemin ettirdi ilk transfer de dinlemedim diye gidip alacam yeminden korkuyorum ne hale düştüm ya

Nasıl bir şişlik vardı canım anlamadım gaz olabilir mi yada bağırsaklarından kaynaklı olmuş olabilir tuvalete gidince geçmiş olabilir
Dr konuştum bu meret fitil bağırsakları gevşetiyormuş hareketlilik çoğalıyormuş korkma dedi de rahatladım biraz

Kızlar sabah dayanamadım yine test yaptım 2 çizgi çıktı gidip hemen kandan baktırdım sonuç pozitif ve hamileyimmm şuan o kadar mutluyum ki cuma günü tekrar gideceğim artışa bakacaklar Rabbim isteyen herkese nasip etsin negatif olanlarda üzülmesin mücadeleye devam Rabbim kalbinize göre verecektir bizler özel anneleri

Hayırlı uğurlu olsun inşallah Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin kan değerin ne kadar çıktı canım

Aynı gün transfer olduk biz umut oldun eşim yemin ettirdi ilk transfer de dinlemedim diye gidip alacam yeminden korkuyorum ne hale düştüm ya
Çok sevindim canım bende dayanamadım erken gebelik testi aldım. Pozitifi gördüm yarın kan vericem çok heyecanlıyım. Şükürler olsun bu anı yaşadığımız için. rabbim kucaklarımıza almayı nasip etsin

Gozunaydin caniim ne guzel bu hafta pozitifler peşpeşe geldii rabbim kucagina almayi nasip etsin inşallahhh

Hayırlı olsun sağlıkla devamı gelsin

Aynı günde öğrendik çok şükür Rabbime

ay cok sevindim ne guzel bir gunhayirli olsun canim

Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…