Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canım benimde rahim dinlendirme oldu pco olduğum için hem dondurma hem çözdürme ücreti ödedik 5300 tl
hımmmm pko lu larda yüksek çıkabielcek bir hitimal desenize bu. Bende pko yok. Ama dinlendirme ii birşey ve artı ücretli hasta da talep etse isteğe bağlı olsa iyiymiş. Benim fiyat aldığım klinikte 4000 tl dedi mesela

Dogrudur nerde tedavi görüyorsunuz iyi birsey rahim dinlendirme cok yumurta toplananlarda dr oneriyor özellikle

Bende zorunlu gibi birşeydi çünkü vucudum ilaçlara fazla tepki veriyordu aşırı yumurta gelişiyor 25 tane yumurta toplanmıştı sonrasında da hafif ohss geçirdim zaten doktorun sayesinde aşırı olmadım ve iyi sayıda yumurta toplandı normalde ciddi pco var bende bir anda mısır gibi patlıyormuş yumurtalar dr öyle demişti. Normal kilodayım aşırı kilom olmadığı için genelde hafif pco sanıyor doktorlar ama öyle değilmişim

Cok sukur bebis oldu insallah saglikla kucagnza alrsnz dondurulmus varmiydi kactane

waaaayy 25 yumurta ne kızzz maşallaahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…