Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

MorDeno

Dum spiro,spero...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
641
1.728
42
Merhaba arkadaşlar, benim gibi rahim dinlendirmede olan ve Mart'ta transferi bekleyenler olarak gelin hep birlikte sıkıntılarımızı, tecrübelerimizi ve hayırlısıyla neşemizi paylaşalım. Hep birlikte güzel haberlere...

MorDeno:KK71::nazar:3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 11 MartPOZİTİF :anneadayı:
gs90:KK71:3. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.POZİTİF:anneadayı:
Adanaaz01:KK71:1. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF :anneadayı:
catpersoncatlover1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 3abTransfer yapıldı. 2 MartYILMAK YOK :KK36:
Kelebekbu :KK71:5. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 2 embriyo bbTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
:anneadayı:
Yenidelhi :KK71:1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF
Sukuduk :KK71:2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 3 MartPOZİTİF
Gulsen77:KK71:2. deneme / Bursa Eurofertil3. gün embriyosu 2 embriyo aaTransfer yapıldı. 28 ŞubatPOZİTİF :anneadayı:
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartYILMAK YOK :KK36:
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
agustos72:KK71:1. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF :anneadayı:
Edanmmm:KK71:1. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF
nejla86 2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
MinigimiziBeklerken:KK71:1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
bebeqimyoldamrc:KK71:2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
Emelguclu891. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
Rananinannesi :KK71:2.deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartPOZİTİF
-bridget- :KK71:1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartPOZİTİF
KAYRAMMMM:KK71:2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartPOZİTİF:anneadayı:
BMerveee2. deneme / Diyarbakır5. gün embriyosu 2 embriyo aaTransfer yapıldı. 5 MartYILMAK YOK :KK36:
sevgiizeynep1. deneme /Prof. Ali Rüştü Ergür5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartYILMAK YOK:KK36:
Ecem Kelebek:KK71:2. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF:anneadayı:
mellovin1. deneme / Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 9 MartYILMAK YOK:KK36:
seher bozkurt31. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartYILMAK YOK:KK36:
cdkro2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyo 3aa-3bTransfer yapıldı. 9 MartYILMAK YOK:KK68:
ozi140:KK71:4. deneme / Acıbadem Altunizade5. gün embriyosu 1 embriyo 4abTransfer yapıldı. 9 MartPOZİTİF:anneadayı:
Melissss_9394:KK71:1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF
ıro_1232. deneme3. gün embriyosu 3 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartYILMAK YOK:KK68:
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartYILMAK YOK:KK36:
teacher16:KK71:1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 10 MartPOZİTİF:anneadayı:
seneyebelki:KK71:2. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 12 MartPOZİTİF :anneadayı:
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 13 MartYILMAK YOK:KK36:
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 5aaTransfer yapıldı. 16 MartYILMAK YOK:KK36:
Selinos:KK71:1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 17 MartPOZİTİF :anneadayı:
Nurumnr1. deneme / Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyo 4bcTransfer yapıldı. 18 MartYILMAK YOK :KK36:
dleksk1. deneme/ Medicana İst.3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 16 Mart*YILMAK YOK
:KK68:
Lotuscicegi11. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 15 MartYILMAK YOK :KK68:
ogrtmn33 :KK71:1. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 1 embriyo 4abTransfer yapıldı. 18 MartPOZİTİF:anneadayı:
demede :KK71:5. deneme / Bahçeci Diyarbakır5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 18 MartPOZİTİF:anneadayı:
mcaslan1. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 19 MartYILMAK YOK :KK68:
sonradanizmirli:KK71:1.deneme / Tavmergen3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 15 MartPOZİTİF :anneadayı:
Hifa272. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 18 MartYILMAK YOK
:KK68:
seyma kaynak:KK71:1. deneme / Ankara Gürgan5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 18 MartPOZİTİF:anneadayı:
ege811. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 20 MartYILMAK YOK:KK36:
ramrod 2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 22 MartYILMAK YOK:KK36:
_Citlembik_ :KK71:5. deneme / Bahçeci tüp bebek5.gün embriyosu2 embriyo 4ab-3abTransfer yapıldı. 22 MartPOZİTİF:anneadayı:
ayavuz18:KK71:3. deneme / Bahçeci Ankara6. gün embriyosu 1 embriyo 5bcTransfer yapıldı. 22 MartPOZİTİF:anneadayı:
bsra_35:KK71:1. deneme / İrenbe5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 21 MartPOZİTİF:anneadayı:
mayamaya111.deneme / yurtdışı5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 23 MartYILMAK YOK :KK36:
Ceycey1987:KK71:2. deneme / Yüzyıl Hast.5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 25 MartPOZİTİF:anneadayı:
sentimento35:KK71:3. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 24 MartPOZİTİF:anneadayı:
Obayram1. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 26 MartYILMAK YOK:KK36:
Whiterose89:KK71:3. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 2 embriyo 4bc- 3bcTransfer yapıldı. 26 MartPOZİTİF:anneadayı:
Esra_Pey4. deneme / Bursa Jimer5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 26 MartYILMAK YOK:KK36:
iremisss2. deneme 4. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 27 MartYILMAK YOK:KK36:
sweetyeva1. deneme / Ercan Baştu5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 27 MartYILMAK YOK:KK36:
izmirli3533 :KK71:3. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 29 MartPOZİTİF:anneadayı:
Guullddeenn:KK71:1. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 29 MartPOZİTİF:anneadayı:
RAAT:KK71:3. deneme / Erzurum Ünv.3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 31 MartPOZİTİF:anneadayı:
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyoRahim dinlendirmede
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer İPTAL- DevamYILMAK YOK:KK68:

Son düzenleme:
Önce ben Kendi hikayemi paylaşayım. 39 yaşındayım. Antalya'da yaşıyorum ve Antalya ivf de tedavi oluyorum.Daha önce 2 aşılama ve 1 i transfer olup başarısız olan ve 2. De daha transfer olmadan bir iptalim var. Daha sonrasında da öğrendik ki rahmimde yapışıklık varmış ve boş yere bu aşamaları yaşamışım. Sonra histeroskopi ve laparoskopi ameliyatı oldum ve kendimi dinlendirmeye aldım taa ki yeniden başlayacak cesareti bulana kadar. Aslında hiçbir sıkıntımız yok çoğu kişi gibi sebepsiz infertilite var. Demem o ki sonunda başladık ve ilk 10 yumurta var dendi 5 tanesi toplandı 4 tanesi dollendi ve 5. Güne 3 tane oldu fakat 2 iyi kalite olanı dondurduk. Şu an rahim kalınlaştırma için ilaçlar kullanıyorum ve nasipse 11 Mart'ta transfer olacağım. Hep birlikte göreceğiz İnşallah...

Önce ben Kendi hikayemi paylaşayım. 39 yaşındayım. Antalya'da yaşıyorum ve Antalya ivf de tedavi oluyorum.Daha önce 2 aşılama ve 1 i transfer olup başarısız olan ve 2. De daha transfer olmadan bir iptalim var. Daha sonrasında da öğrendik ki rahmimde yapışıklık varmış ve boş yere bu aşamaları yaşamışım. Sonra histeroskopi ve laparoskopi ameliyatı oldum ve kendimi dinlendirmeye aldım taa ki yeniden başlayacak cesareti bulana kadar. Aslında hiçbir sıkıntımız yok çoğu kişi gibi sebepsiz infertilite var. Demem o ki sonunda başladık ve ilk 10 yumurta var dendi 5 tanesi toplandı 4 tanesi dollendi ve 5. Güne 3 tane oldu fakat 2 iyi kalite olanı dondurduk. Şu an rahim kalınlaştırma için ilaçlar kullanıyorum ve nasipse 11 Mart'ta transfer olacağım. Hep birlikte göreceğiz İnşallah...
Merhaba canım ben de 37 yaşındayım normal yollarla denedik olmadı çok da uğraşmadan direk tüp bebek yapalım dedik rahim dinlendirmedeyim opu adeti oldum bitti şuan yasmin kullanıyorum 6 gün sonra yasmin biticek adeti beklicem adetle birlikte transfer hazırlığı başlar heralde benimki mart 20 i bulur geçer belki de 🙄🙏🏻Beklemek çok gıcık ya

Merhaba canım ben de 37 yaşındayım normal yollarla denedik olmadı çok da uğraşmadan direk tüp bebek yapalım dedik rahim dinlendirmedeyim opu adeti oldum bitti şuan yasmin kullanıyorum 6 gün sonra yasmin biticek adeti beklicem adetle birlikte transfer hazırlığı başlar heralde benimki mart 20 i bulur geçer belki de 🙄🙏🏻Beklemek çok gıcık ya
Sana katılıyorum ama inşallah güzel haberlerini alırız ve beklediğimize değer 🙏😍

Merhaba arkadaşlar, benim gibi rahim dinlendirmede olan ve Mart'ta transferi bekleyenler olarak gelin hep birlikte sıkıntılarımızı, tecrübelerimizi ve hayırlısıyla neşemizi paylaşalım. Hep birlikte güzel haberlere...
Merhaba ben de transfer için hazırlanıyorum yarın transfer günü belli olacak İnşallah. Rabbim yüzümüzü güldürsün ❤

Merhaba,

Ben de kısmetse Mart başında transferimi olacağım :) Yarın kontrolde transfer günüm belli olacak. Rahim kalınlaştırma aşamasındayım.

Merhaba,

Ben de kısmetse Mart başında transferimi olacağım :) Yarın kontrolde transfer günüm belli olacak. Rahim kalınlaştırma aşamasındayım.
Hep birlikte güzel haberler vereceğiz İnşallah. Haberlerini bekliyoruz. Sayımız artıyor. Bol pozitifli bir topik olsun.... 🙏😍❤️

Merhaba arkadaşlar, bu sitede okuduklarimdan sonra Dr u arayıp embriyo kalitemi sordum çünkü opu dan sonra bana 2 tane iyi olan embriyonu dondurduk demişlerdi. 3ab ve 2bc dediler. Bu konu hakkında bilgisi olanlar fikir verebilir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

Merhaba benim de 3 şubatta yumurtalarım toplandı. Şu an rahim dinlendirme aşamasındayım. Nasipse Mart sonunda transferim olacak. Şu an yumurta toplamadan sonra olduğum ilk adetin 8.günü hala siyah kahve akıntı gelmeye devam ediyor. Normalde adetim 6 günde biterdi benim. Benim gibi bir durum yaşayan oldu mu opudan sonra uzun süren adet gibi. Gonal f ve klomen kullandırdı doktorum opudan önce. Acaba ilaçlardan dolayı mı oldu?

Merhaba benim de 3 şubatta yumurtalarım toplandı. Şu an rahim dinlendirme aşamasındayım. Nasipse Mart sonunda transferim olacak. Şu an yumurta toplamadan sonra olduğum ilk adetin 8.günü hala siyah kahve akıntı gelmeye devam ediyor. Normalde adetim 6 günde biterdi benim. Benim gibi bir durum yaşayan oldu mu opudan sonra uzun süren adet gibi. Gonal f ve klomen kullandırdı doktorum opudan önce. Acaba ilaçlardan dolayı mı oldu?
Hoşgeldin öncelikle. Benim de 4 Şubat'ta toplandı ama 16 Şubat gibi regl oldum ve 3 gün sürdü. Ilaçların da etkisi vardır muhakkak ama bence Dr a sormanda fayda var.

Merhaba kızlar bende Amh düşüklüğü var 1 aşılama 1 tüp bebek negatifimiz var. 2.tüp bebeğe başladık kısmetse cumartesi günü yumurtalar toplanacak Allahın izniyle aksilik çıkmazsa mart başı gibi transferim olur diye düşünüyorum.. Bu süreçte Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Benim de aynı senin gibii oldu canım önce çamur gibii geldi sonra biraz kırmızı oldu ama normal adet gibii değil zaten opu adeti ve uzadı kahve kahve akıntı şeklinde devam etti sorun yok yani kimi böyle oluyor🙏🏻

merhaba kızlar bnde nasipse martta 5. tüp bebek için başlıyacağım dondurulmus 5 embryom var bu ay dış gebelik yaşadım laparoskopi oldum .mart başında adet olucam ve yine başlıyacağım.yıldım sanırım artık

Merhaba arkadaşlar, bu sitede okuduklarimdan sonra Dr u arayıp embriyo kalitemi sordum çünkü opu dan sonra bana 2 tane iyi olan embriyonu dondurduk demişlerdi. 3ab ve 2bc dediler. Bu konu hakkında bilgisi olanlar fikir verebilir misiniz? Teşekkürler şimdiden.
Canım benim 5. Güne tek embriyom kaldı bana da sadece dondurup çözdürülebilcek kalitede dediler ve dondurdular🙄 bildiğim 5 aa en iyi sonra 4aa 4ab diye gidiyor ama tutunmaları tamamen Rabbimin işi en 1. Kalite tutmayıp orta kalite tutabiliyor kafamızı karıştırmayalım boşver canım çok düşünürsek de işin içinden çıkamıyoruz☺️☺️

merhaba kızlar bnde nasipse martta 5. tüp bebek için başlıyacağım dondurulmus 5 embryom var bu ay dış gebelik yaşadım laparoskopi oldum .mart başında adet olucam ve yine başlıyacağım.yıldım sanırım artık
Yılma canımm Allahım sana güç versin hepimize inşallah sağlıklı bebekler❣️Napacaz mecbur olana kadar deneyecez kuzum Allahım daha fazla aratmasın bize🙏🏻

Merhaba kızlar bende Amh düşüklüğü var 1 aşılama 1 tüp bebek negatifimiz var. 2.tüp bebeğe başladık kısmetse cumartesi günü yumurtalar toplanacak Allahın izniyle aksilik çıkmazsa mart başı gibi transferim olur diye düşünüyorum.. Bu süreçte Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Taze transfer canım o zaman dimi 🙏🏻İnşallah pozitifi görürsün son olur❣️

Yılma canımm Allahım sana güç versin hepimize inşallah sağlıklı bebekler❣️Napacaz mecbur olana kadar deneyecez kuzum Allahım daha fazla aratmasın bize🙏🏻
amin canım inşallah bu sefer hepimiz kavuşuruz evlatlarımıza .ozman bu bütün yaşadıklarımızı unutmak istiyrm.

X