Manipüle mi oldum yoksa cidden hatalı mıyım?

Dostum bu adamdan hoşlanmıyorsun uzatmasan? Verdiği ilgi falan hoşuna gidiyor herhalde. İlgi istiyorsan şikayet etme. Uzatmak istemiyor, adamı istemiyorsan bitir. Bukadar basit. Konuşulmaya değer ortada bir ilişki yok. Aşk zamanla olmaz ayrıca ne zannediyorsun aşkı? Sevgi zamanla olur değer verme zamanla olur. Aşk aniden olur ve biter. Sen adamdan hoşlanmıyorsun bile. Umarım farkındasındır.

Çok saçma bir diyalog yaşanmış aranızda. Bu konuşmadan sonra samimi bir ilişkinin içinde olunabilir mi bilemedim.
Ki o kadar ölüyorum bitiyorum seviyorum evlenelim diyen adam düşünme moduna geçmiş birden bire. Bence hisleriniz gayet doğruymuş. İki taraf da birbirini sevmiyor, zamanınıza yazık.

Tanışalı 4 5 ay civarı oluyor. 2 aydır gel gitlerim vardı ama net sevgililik adını 3 4 haftadır koyduk. Üç beş günlük ilişki demem

Sevgi oluşmasi icin senelerce beklemek gerekmiyor. 4-5 ayda olmayan sey sonradan da olmaz, olsa da ne kadar olur...🙄 Tamamen zorlama iş yapiyorsunuz.

Iki insanin birbirine ilk goruste bile kalbi carpar, tutku hisseder. Bakin oturmuş sevgi evet zaman alir karsimizdakini tanimak gerekir ama en baştaki kimya tutmasi çekim aşk bambaska bir durum ve öyle haftalar filan sürmez. Ikinizde de bunlar yok.
Ha ben bunlari aramiyorum diyorsaniz karsidakine sevgi oluşmasiymis filan demeyein direkt mantik evliligine yönelin ona gore biriyke oturun masaya.

Kibarca konuşup bitirdik bir şeyleri. Çok anlayışlıydı ve çok da nahif, kibardı. Bence o düşüneceğim demesine rağmen bitirmeyi kastetmemiş. Ama ben hem kendim için en çok da onun için bitirme kararı aldım. Onun hareketleri ya da sevgiyi göstermesi değil de benim şu an bir şeyleri tam hissedemediğim asıl problem. Çok değer verdiğim, sevdiğim bir insandı ama ilişkiye devam edecek motivasyonu bulacak bir his oluşturamadım sanırım. Hepinize yardımlarınız için çok teşekkür ederim 🙏🏼

Sevdiğime inanmıyorsan neden konuşuyoruz ki bitirelim konuşmayı dedi. Hatta yaklaşık 5 6 kez dedi konuşmada bunu.
ya en sinir olduğum insan tipi. boylelerine rahatsiz oldugun en basit sey anlatamazsin ki orta yol bulsun. dusuk özgüvenleri ile hemen "o zaman ayrılalım" , "madem oyle niye benle konustun" modunda olurlar..oysa sağlıklı bir iliskide korkmadan içindekini paylasabilirsin.
yani cok iyi olmus ayrildigin. ben boyle arkadas bile tutmadım birkac kişi haric etrafımda.
iletişim kurmayi beceremeyen insanlarla hic isim olmaz

X