Manevi Yolculuk

Okuduğumuz Hatm-i Şerif'in duasını yaptım.Ağzınıza,gözünüze,gönlünüze sağlık.Rabbim okuduğumuz Kuran ile amel etmeyi ,onun şuuruyla yaşamayı nasip etsin bizlere.
Katılan herkesten Allah razı olsun

1. Nego
2. merve
3. @Ada-anne
4. Cookiie
5. Cookiie
6. R rana20
7. R rana20
8. burcusami
9. Ataayemi zeynepyu
10. kevsersoylu
11. RedGirl
12. SoLeiL12
13. SoLeiL12
14. Aktif Lora
15. E c e
16. E c e
17. Saricivcivcikcik
18. kavs-i kuzah
19. Bonus
20. Cute2019
21. C Calcifer
22. memurhanim
23. Merayyy
24. HALLEYS
25. HALLEYS
26. Birtekefem
27. deynepnaz
28. Kukrim
29. LaRisaCca
30. Jawlensky

Ağzına sağlık Allah hepimizden razı olsun ,sevdiği ,affetigi kullarından eylesin.İki cihan saadeti nasip etsin.
Ölülerimize rahmet merhamet etsin.
Gönlümüzdeki duaları hayrla güzellikler ile yaşamayı nasip etsin.
Seneye ramazanda tekrar buluşmamız nasip olsun

Allah Razı olsun canım

Allah razı olsun. Ağzına sağlık canım

Ağzına sağlık canım Allah hepimize hayırlı bir ömür nasip etsin Cennet bahçelerinde buluşmayı nasip etsin Ben kendi hatim duamı da ilerleyen saatlerde yapacağım inşallah, bu ortak hatimde olan hepiniz için de dua edeceğim. Nego her ay bizi buluşturuyorsun, Allah tüm dualarını kabul etsin

Kızlar salı günü nasip olursa doğumum var .dualarınızda bana da yer verirseniz cok sevinirim

Allah razı olsun. Rabbim gönlünün güzelliğince mekânlar nasip eylesin.

Yeni hatimde ben de bir cüz alabilirim hangisi olduğu farketmez.

Ağzına sağlık, rabbim hepinizden razı olsun hepimize sağlık huzur nasip etsin. Bizleri affetsin, bizleri ve ailelerimizi sevdiklerimizi ölmüşlerimizi sevdiği kullardan etsin, ne niyetimiz varsa kabul etsin inşallah

Vesile olduğunuz için sizden de Allah razı olsun Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah dualarda buluşmak dileğiyle

Vesile olduğun için rabbim senden de razı olsun kardeşim. Rabbim kabul etsin inşallah

Ağzına sağlık canım Allah razi olsun

Allah razı olsun negoo ağzına sağlık hem vesile oluyosun hem duasını yapıyosun kat kat karşına çıkarsın Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…