Manevi Yolculuk

Ağzına sağlık Allah kabul etsin ❤
Kandiliniz mübarek olsun ❤

Katılırım ama yetisebilirmyim bilmiyorum şuan hafta da 1 mi? Başka hatim gruplarda var ben biraz beklemede kalayım

Benim üçüncü cüz ün son sayfalarına kadar hemen hemen okuduğum var canım istersen dordude yaz bana ondan sonrasını dağıt bir niyet etmemiştim olur herhalde
Tamam canım olur tabiki
Ağzına sağlık Allah kabul etsin ❤
Kandiliniz mübarek olsun ❤
Seninde canım
Katılırım ama yetisebilirmyim bilmiyorum şuan hafta da 1 mi? Başka hatim gruplarda var ben biraz beklemede kalayım
Canım ayda 1 olacak,haftada bir olursa bende okuyamam.30 kişi olsak be güzel olur,ayda 1 cüzle bir hatim sevabı
Hayırlı kandiller imiz olsun Allah kabul etsin.
Amin canım seninde

Ağzına sağlık canım Allah'ım kabul etsin inşallah bende isterim benide eklermisin listeye

Rabbim kabul etsin, Rabbim inşallah duasına icabet edilenlerden, duası kabul olunanlardan eylesin
Rabbim ölmüşlerimize rahmet eylesin. Rahmetiyle, merhametiyle muamele etsin
Rabbim bizlere dünyada imanla, kuranla yaşamayı nasip etsin. Son nefesimizde imanla göçmeyi nasip etsin
Rabbim razı olacağı kulları arasına katsın bizleri
Efendimiz sav'in şefaatçi olacağı kullardan eylesin Rabbim bizleri
Rabbim yuvamızdan sağlık, iman, huzur, bereket, kuran, mutluluk eksik etmesin (amin)

Allah razı olsun canım Allah kabul eylesin inşallah

Allah razı olsun rabbim kabul etsin inşallah ben varım beni de eklersen çok sevinirim

Amın Rabbım ölmüşlerımızın ruhuna gondersın inşallah. Allah hepinizden razı olsun. hayırlı kandiller dilerim

Nego canım ben de katılmak istiyorum tüm yazışmaları okuyamadım ama 30 kişi toplanınca, katılım sırasına göre (veya nasıl istersen) hangi cüzü okuyacağını yazarsın hatta başka bir grupta çok kişi toplanmış sanırım (70-80 kişi), herkes günde sadece 5-6 sayfa okuyor ve her gün Hatim yapıyorlar biz de ileride çok kalabalık olursak, her gün değil ama her hafta da Hatim yapabiliriz

Benim de okuyacaklarım var yetiştirirsem katılırım yine.
Allah kabul etsin
Amin
Ağzına sağlık canım Allah'ım kabul etsin inşallah bende isterim benide eklermisin listeye
Amin,tamam canım
Amin
Allah razı olsun canım Allah kabul eylesin inşallah
Amin
Allah razı olsun rabbim kabul etsin inşallah ben varım beni de eklersen çok sevinirim
Amin,tamam
Bende katılırım eklerseniz sevinirim
Tamam
Amın Rabbım ölmüşlerımızın ruhuna gondersın inşallah. Allah hepinizden razı olsun. hayırlı kandiller dilerim
Amin
Çoğumuzun başka hatimleri okumaları da olduğu için ayda bir diye düşündüm,umarım 30 kişi oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…