Manevi Günlüğümüz 📿

Teşekkürler benim sorunum ağrılar ve uykusuzluk o kadar yoruyor ki hiç enerjim kalmıyor sinirlerim sistemim beynim donup kalıyor ev işi temizlik yapmasam da olmuyor hem ağrılar ile mücadele edip hem ev işi hemde sosyal hayat ailevi meseleler birbirine giriyor

Anlıyorum çok zor ağrı çeken biri olarak çok iyi anlıyorum emin olun.

Ama inanın bir düzende okuma yaptığınızda vakit bile bereketleniyor okunan zikirler günlük hayata yansıyor.
Şifasına inanarak okunan yapılan hiç bir şey karşılıksız olmuyor insan mutlaka faydasını görüyor.

Herşey bitsin öyle elime alayım değil de en önce okuma sonra iş şeklinde yaparsanız daha faydalı olur.

Zorluklar bizim için var ve hep olacaklar.

Biz seçim yapacağız.
Ya zorluklara rağmen dolu dolu yaşamayı ya da,
zorluklar yüzünden kahredip hiç bir amaca hizmet etmeyen zoraki yaşamayı seçeceğiz.

Her konuda bu böyle. Manevi durumu düzeltmemiz bizi en kötü anda birden yukarı taşır.
Öyle bir kapıdan istiyoruz ki ona zorluk yok.

Arkadaşlar merhabalar bir şey rica edebilir miyim maddi sıkıntılar ve başarılı olmak için dün rüyamda kulağıma ya gaffur diye üfledi biri çok köyü oldum bugün hocaya sordum ya gaffur okumaya başla dedi bana da yardım eder misiniz başladım tabi ki ama sizlerde benim adıma bağış yapar mısınız ismim Tuğçe ya gaffur kaç tane çekerseniz bağışlar mısınız teşekkürler

Arkadaşlar merhabalar bir şey rica edebilir miyim maddi sıkıntılar ve başarılı olmak için dün rüyamda kulağıma ya gaffur diye üfledi biri çok köyü oldum bugün hocaya sordum ya gaffur okumaya başla dedi bana da yardım eder misiniz başladım tabi ki ama sizlerde benim adıma bağış yapar mısınız ismim Tuğçe ya gaffur kaç tane çekerseniz bağışlar mısınız teşekkürler

Tuğçe kardeşim bu topikte kimse kimseye bir şeyler okumuyor. Niyetler için birine okuma yapan dua topikleri var.

Bu topikte, günlük namaz, kuran, tesbihat kim ne okursa yazıyor. Birbirimize teşvik olmak amaçlı yani.

İlgili kişiye sormuşsun kendiniz okursanız daha iyi olur.
Rabbim niyetinizi duanızı kabul etsin aminnnn

Muharrem ayı 11.gün Çarşamba
Sabah namazdan sonra okudum 🤲🏻

💚 100 Bismillahirrahmanirrahim
💚 100 Estağfirullah El Azim
💚 100 Subhânallâhi Ve Bihamdihi Subhânallâhil azim
💚 100 Elhamdülillah
💚 100 SübhanAllah
💚 100 Allahu Ekber
💚 100 La ilahe illallâh Muhammedürresulullah
💚 100 Ya Allah 💚 66 Ya Vekil
💚 5 kez "Bismillâhillezi la yedurru" duası
📖 Yasin-i Şerif
📖 Rahman suresi
📖 Kıyâmet suresi
📖 33 İhlas suresi

🍉 Sayısız Lâ Galibe İllallâh ☝🏻

RABBİM kabul eylesin aminnnn🤲🏻

20240717_091655.jpg

20240717_091641.jpg

20240717_091623.jpg

Selamünaleyküm hanımlar.
Bugün 100 el müntekim
300 ya fettah
40 Hz Yunusun duasi
Sabah 7 akşam 7 kez ayetel kursi okuyabildim
Bikac gündür namazlarımın da üzerine düşüyorum kaçırmamaya çalışıyorum çok şükür🩷
Artarak devam etsin rutin haline gelsin inşallah.
Amin kardeşim bana da dua eder misiniz namazlarınızda namazlarimi devamlı kılayım diye

Selamünaleyküm hanımlar.
Bugün 100 el müntekim
300 ya fettah
40 Hz Yunusun duasi
Sabah 7 akşam 7 kez ayetel kursi okuyabildim
Bikac gündür namazlarımın da üzerine düşüyorum kaçırmamaya çalışıyorum çok şükür🩷
Artarak devam etsin rutin haline gelsin inşallah.

Civciv Fettah okuduğun zaman 489 tane okursan daha güzel olur ❤️

Esmaların sayılarında çok hikmet var

📿100 Estagfurullah
📿100 Salavat
📿100 Tevhid
📿100 Subhanallahi ve bihamdimi subhanallahil azim
📿100 Hasbinallah ve niğmel vekil
📿2000 Ya Şafi
📿131 Ya Selam
📿129 Ya Latif
📿88 Ya Halim
📿170 Ya Kuddüs
📿55 Ya Mucib
📿256 Ya Nur

🕯Saffat suresi dinledim

Son düzenleme:
Sabah namazdan sonra okudum 🤲🏻

💚 100 Bismillahirrahmanirrahim
💚 100 Estağfirullah El Azim
💚 100 Subhânallâhi Ve Bihamdihi Subhânallâhil azim
💚 100 Elhamdülillah
💚 100 SübhanAllah
💚 100 Allahu Ekber
💚 100 La ilahe illallâh Muhammedürresulullah
💚 100 Ya Allah
💚 66 Ya Vekil
💚 68 Ya Hakem
💚 88 Ya Halim
💚 129 Ya Latif
💚 131 Ya Selam
💚 134 Ya Samed
💚 136 Ya Mümin
💚 156 Ya Afüvv
💚 18 Ya Hayy
💚 55 Ya Mucib
💚 5 kez "Bismillâhillezi la yedurru" duası
💚 100 Salavat

🍉 100 Hasbünallahü ve ni’me’l-vekîl
🍉 Sayısız Lâ Galibe İllallâh ☝🏻

RABBİM kabul eylesin aminnnn🤲🏻
Hayırlı cumalar 🌹 🌹 🌹

Amin kardeşim bana da dua eder misiniz namazlarınızda namazlarimi devamlı kılayım diye
Tabiki ederim❤️
Civciv Fettah okuduğun zaman 489 tane okursan daha güzel olur ❤️

Esmaların sayılarında çok hikmet var
Bonusum evet uygulamaya öyle sayısıyla kaydettim aslında da minigim uyaniyo agliyo falan dikkat edemiyorum bi türlü birini bırakıp diğerine geçiyorum unutup🥲
Daha dikkat edicem inşallah. Ben de size sayı mevzusunu soracaktım iyi oldu söylediğin😇

Tabiki ederim❤️

Bonusum evet uygulamaya öyle sayısıyla kaydettim aslında da minigim uyaniyo agliyo falan dikkat edemiyorum bi türlü birini bırakıp diğerine geçiyorum unutup🥲
Daha dikkat edicem inşallah. Ben de size sayı mevzusunu soracaktım iyi oldu söylediğin😇

Rabbim ismi ne kadar söylemek istersen istersek o kadar söyleriz tabiki bir şart yok.

Sadece isimlerin sayılarında özel hikmetler var belirli düzenli şekilde o sayıda çekildiğinde ciddi faydası etkisi oluyor.

Yoksa ister 1 ister 100 kere söyle

Neyle çekiyosun?

Tabiki ederim❤️

Benim, okunacaklar liste halinde telefonda not defterimde kayıtlı. Okuduklarıma işaret koyuyorum sonra kopyala yapıştır yapıyorum buraya. Kolaylık oluyor. tesbihmatik var birde telefonumda tesbihmatik var.
Unutma şaşırma olmuyor çok şükür

Benim, okunacaklar liste halinde telefonda not defterimde kayıtlı. Okuduklarıma işaret koyuyorum sonra kopyala yapıştır yapıyorum buraya. Kolaylık oluyor. tesbihmatik var birde telefonumda tesbihmatik var.
Unutma şaşırma olmuyor çok şükür

Ezbere sayıları biliyorum bakmadan okuyorum. Tesbihle sayı çekmeye alıştım zikirmatik yoksa da yanımda kolay oluyor.

Mesela 89 55 gibi sayıları çekerken hesap etmek zor çekmeden sayıp ordan geri dönüyorum.
İnsan yapmak istedimi bir kolayını buluyor gerçekten

X