Manevi Günlüğümüz 📿 Oruç Borçlarını Birlikte Tutuyoruz

*🌒🌙RECEB-I ŞERİF 🌒🌙*

*RECEB AYI BU AKŞAM GİRİYOR*

ilk gecesi çok çok çok önemli büyükler bu geceyi ibadetle geçirirmiş kalplerin öldüğü günde Recebin ilk gecesini ihya edip ibadet le geçirenin kalbi ölmeyecektir

*Bu Gece Yapılacak rİbadetler‼️*

*✏️ALLAHÜMME BARİK LENA Fİ RECEBE VE ŞABAN VE BELLİĞNA RAMAZAN en az 10 kere okuyabilen 100 kere okunur*

*✏️Akşamla yatsı arası 20 rekat ALLAH rızası için Namaz kılınır 2 rekat ta bir selam verilir*
*Namazda Fatiha dan sonra 1 ihlas Sûresi okunur *🕌

*✏️Gusül abdesti alınır*

*✏️100 estağfirullah ve etübü ileyh*

*✏️100 ihlas Sûresi okunur *

*✏️100 La Havle vela quvvete illa Billahil Aliyyil Azim*

*✏️100 Salavat- ı Şerif’e 🌹*
*✏️70 defa Allahümmağfirli Verhamni ve Tub Aleyye*

*✏️100 defa ilk 10 gün tesbihi Subhanel Hayyil Kayyum *

*سُبْحَانَ الْحَيِّ الْقَيُّومِ.*

*Recep ayının ilk 10 günü içinde kılınacak bu Namazı bu gece kılınması daha güzel olur*
*Yatsıdan sonra yada Teheccüd vakti kılınması daha faziletli**

10 Rekat Namaz 2 rekatte bir selam verilir her rekatte Fatiha dan sonra 3 ihlas Sûresi 3 Kafirun Sûresi
*📌 Not; önce ihlas okunur Kuran ı Kerim de önce Kafirun Sûresi gelsede rivayete göre önce ihlas Sûresi okunur*

*✏️Receb ayı boyunca hergün sabah Namazından sonra 1 kere Yasin’i Şerif okunur*

*✏️Receb i Şerif’te Kuran ı Kerim hatmeden kimseye kendisine ve ana_babasına cennette taç giydirilir *

*Rabbim amele muvaffak kılsın Amiiin Allahümme *Amiiin*💫✨💫

*🌒🌙🌷RECEB-I ŞERİF 🌷🌒🌙*

*🌒🌙RECEB-I ŞERİF 🌒🌙*

*RECEB AYI BU AKŞAM GİRİYOR*

ilk gecesi çok çok çok önemli büyükler bu geceyi ibadetle geçirirmiş kalplerin öldüğü günde Recebin ilk gecesini ihya edip ibadet le geçirenin kalbi ölmeyecektir

*Bu Gece Yapılacak rİbadetler‼️*

*✏️ALLAHÜMME BARİK LENA Fİ RECEBE VE ŞABAN VE BELLİĞNA RAMAZAN en az 10 kere okuyabilen 100 kere okunur*

*✏️Akşamla yatsı arası 20 rekat ALLAH rızası için Namaz kılınır 2 rekat ta bir selam verilir*
*Namazda Fatiha dan sonra 1 ihlas Sûresi okunur *🕌

*✏️Gusül abdesti alınır*

*✏️100 estağfirullah ve etübü ileyh*

*✏️100 ihlas Sûresi okunur *

*✏️100 La Havle vela quvvete illa Billahil Aliyyil Azim*

*✏️100 Salavat- ı Şerif’e 🌹*
*✏️70 defa Allahümmağfirli Verhamni ve Tub Aleyye*

*✏️100 defa ilk 10 gün tesbihi Subhanel Hayyil Kayyum *

*سُبْحَانَ الْحَيِّ الْقَيُّومِ.*

*Recep ayının ilk 10 günü içinde kılınacak bu Namazı bu gece kılınması daha güzel olur*
*Yatsıdan sonra yada Teheccüd vakti kılınması daha faziletli**

10 Rekat Namaz 2 rekatte bir selam verilir her rekatte Fatiha dan sonra 3 ihlas Sûresi 3 Kafirun Sûresi
*📌 Not; önce ihlas okunur Kuran ı Kerim de önce Kafirun Sûresi gelsede rivayete göre önce ihlas Sûresi okunur*

*✏️Receb ayı boyunca hergün sabah Namazından sonra 1 kere Yasin’i Şerif okunur*

*✏️Receb i Şerif’te Kuran ı Kerim hatmeden kimseye kendisine ve ana_babasına cennette taç giydirilir *

*Rabbim amele muvaffak kılsın Amiiin Allahümme *Amiiin*💫✨💫

*🌒🌙🌷RECEB-I ŞERİF 🌷🌒🌙*
Allah razi olsun 😍

20 rekatlik namazi yatsidan sonra kilamaz miyiz ? Burda yeni yatsi zamani vakti ve bunlari yeni oğreniyorum kaçırdım mi :/

Merhaba Kadınlar Kulübünün güzel hanımları :KK68:

Bir üç aylar daha geldi şükür kavuşturana 🤲🏻
Bu mübarek günleri geceleri en güzel şekilde geçirmek nasip olur inşallah 🤲🏻

images

🌸 Bu başlığı üç aylara özel yaptığımız şeyleri paylaşmak günlük tutmak için açtım hepinizi beklerim :KK68:

🌸Üç aylar içinde yapılabilecek en kolay ibadet tesbihat.
🌸Herkes dilediği şekilde çekip yazabilir.
🌸Ben buraya sayı koyacağım onuda çekebilirsiniz.

🌺
Her gün yasin okumak,
🌺Her gün ihlas okumak,
🌺Üç aylar hatimi,
🌺Üç aylar tesbihi
🌺Oruçlarımız

🌺Kandil etkinlikleri vs. gibi aklınıza üç aylarla ilgili ne gelirse paylaşalım inşallah.

images

🌺 Her gün 1100 tevhide ek ilk orta ve son on gün bu zikirleri çekicez ❤
Merhaba Bonuscum bende günlük Zikirlerime dualarıma namaza devam etmeye çalışıyordum çok güzel denk geldi oruç tutmayı bende düşünüyorum inşAllah arapçam yok kuran okuyamam ama diğer duaları yapmayı hedefliyorum bu şekılde olursa bende varım❤️

X