Bebek Beslenmesi Mamayı birakamiyoruz

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Çok mantıklı geldi kesin deniycem benim eşimde sizin gibi bırak içsin ben alırım oğluma modunda üzülmesini istemiyo

Her fikri deniycem teşekkür ederim cnm cumartesi düğünümüz var pazar günü başlıycam bugün suyunu fazla yaptım az az içti normalde hemen bitirirdi

Biberonu lansinoh zaten küçük delikli alışkın olduğu için büyük delik olunca içemiyo deliği buyutebilirim tuz da iyi fikir ama zararlı olmaz mi

Galiba biberona cnm dediğinde anladım ayrana bayılır ama biberona koyunca içiyo önce biberonu kaybedecek ortalıktan

Daha küçükken biraktir cnm büyüyünce daha düşkün oluyo ölçüsü daha çok artıyor tabi ben smaç kullanıyorum 63 TL burda çok masraflı geliyo

Daha küçükken biraktir cnm büyüyünce daha düşkün oluyo ölçüsü daha çok artıyor tabi ben smaç kullanıyorum 63 TL burda çok masraflı geliyo
Bende evolvia kullanıyorum internetten uyguna alıyorum yoksa marketlerde çok daha pahalı bu hafta köy sütüne geceyim diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…