MALATYA DA KADIN DOĞUM UZMANI TAVSİYESİ ACİLL

nuryurttas42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2013
204
61
Arkadaslar malatya da iyi bir kadın dogum uzmanı önreceginiz biri var mı? giden ve memnun kalan arkadaslar yardımcı olabilir mi ?? baska bi ildeyim doğum için malatya ya gidecegim 7 aylık hamileyim kime gidecegim bilmiyorum lütfen yardım

nuriye duras var canım iyi bir doktor oldugu söylenıyor gözde akademi hastanesinde

Valla canim kime gidecegimi henuz ben de bulamadım ama kime gitmemen gerektiğini belirtmek istedim.

Sakın park hastanesine gitme hemşireler çok tecrubesiz Zehra Kuzu dili tatlı olabilir ama hastayı müşteri gibi gören doktorlardan ben orada kurtaj olduydum. Bana genel anestezi yapacağını hoc bor sey görmeden hissetmeden uyanacagimi söylediği halde oyle yapmadı. Operasyona beni bayiltmadan başladı ben tabi dayanamayil kendimi kasinca bayilttirdi. Hemşireler desen daha beter uc hemsire geldi gitti anca damar yolumu buldular. Delik desik oldu elim kolum.

Gözde ya da Sevgi hastanesinden vir doktor seç derim. Hayat malatya özel hastanesi ve park hastanesi ortaklar.
Malatya ozel hadtanesindeki Leyla Beyturu öneren de var memnun olmayan da var ama o hastane de hic hos değil

Iyi bir doktor bulursan beni de bilgilendirir misin?

merhaba ben de Malatya'da güvenebileceğim bir doktora gitmek istiyorum 5. haftadayım, yeni öğrendim Denizhan Deniz iki ay sonrasına ancak randevu verebiliyor. İsmail Evren için aklımı karıştıran bir iki ayrıntı duydum. Nuriye Duras'ı merak ediyorum, denemeyi düşünüyorum. Beni de bilgilendirir misiniz lütfen

Ben geçtiğimiz hafta Özlem Gül'e gittim ilgisinden memnun kaldim ama hastane biraz kalabalık

Ablamın Malatya Park Hospital çalışmakta olan Op. Dr. Miray Sekkin Eser hocamız önce gebelik takibini ve sonra normal doğumunu gerçekleştirdi. Her aradığımızda ulaştığımız, her sorumuza yanıt vermekte olan ve her zaman pozitif enerji veren doktorumuza hem teşekkür ediyorum hem de Malatyalı hanımlara Malatya kadın doğum uzmanı aramaları durumunda Malatya Park Hospital Op. Dr. Miray Sekkin Eser hocamı şiddetle tanımalarını öneriyorum.
Harika ve tecrübeli bir doktor.

Malatyada Önerebileceğim Tek doktor Çağdaş Doğan . Gözde sıtmapınarı hastanesinden akçadağ devlete geçti şuan akçadağ devlet hastanesinde. İlçe olduğu için başta tereddüt ettim ama cihazları Çok gelişmiş hastanenin ve sıra almak çok kolay Kendisi aşırı ilgili Bana ilk kontrole gittiğimde heyecanlıyım diye havuza giren ayıyı izletmişti bak ne kadar komik diye. Bayılıyorum Çağdaş hocaya Arkadaşımın annesinin 4. Ve 5. Sezeryanını yaptı kendisi. Diğer doktorlar kadına kafayı mı yedin çok riskli demişler morelini bozmuşlar ama çağdaş bey demiş ne takıyosun kafaya sen 6. Yap ben yine senin sezeryanını üstlenirim demiş o bana anlattı ve onun tavsiyesiyle gittim kendisine. Çok uzattım Ama şiddetle öneriyorum belirtmek istedim tüm detayları

Nuriye duras o kadar iyi bi doktor ki hastanin ruhunu o kadar iyi anliyor anlatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…