Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Çoğu da hafif makyajlı hallerini koyup makyajsızım demiş he :KK53::KK52::KK52: sanki biz anlamıyoruz :KK76:

valla ben makyajı severim hatta makyajsız kolay kolay dolaşmam...
makyazsızken zaten güzelde sayılmam...
buna bide suratsızlığım ve soğukluğum eklenince çirkin oluyom beee...
son resim fena sayılmaz yapmaaacık poz olduğu içüün ama kalem vardı gözümde galiba geçmiş zaman hatırlamıyom.. $34492_1433341966005_1606614619_1000935_8323891_n.jpg $04062010123.jpg $06062010261.jpg $10022009748-001.jpg

Makyaja karşıyım insanı hem yaşlandırıyor hem yıpratıyor.Kaldı ki 14-15 yaşındaki kızların makyaj yapmalarına çok daha karşıyım bana sorarsanız her kadın makyajsız daha güzeldir.Bilmiyorum ben makyaja karşıyım.Kozmetik ürünü olarak bir tek parfüm(abartı derecesinde ama) bide el kremi kullanırım.Benden tavsiye makyaj yapmayın bir kaç yıl sonra yüzünüz delik delik olmaya başlar(Lise de okurken bir öğretmenimin öyleydi.Makyajsız delik delik yüzü vardı.)O yüzden makyaj yapmam(özel günlerde dahi).O yüzden kendim ve diğer tüm kadınların makyajsız daha güzel olduklarını düşünürüm.Kaldı ki erkeklerde makyajsız kadınlardan daha çok hoşlanırlarmış.:)

23 mü? gerçekten mi?Ya valla yanlış anlamayın ama 17 bile göstermiyorsunuz.Acaba 13 olabilir mi? Yanlışlıkla 23 yazmış olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Akkaten 23 yazdığını görünce şok oldum çünkü gerçekten 23 gibi durmuyorsun:KK53:
Ama tabi ilerde bu bir avantaj olur senin için, olduğundan küçük gösterirsin ep :)

Makyaja karşıyım insanı hem yaşlandırıyor hem yıpratıyor.Kaldı ki 14-15 yaşındaki kızların makyaj yapmalarına çok daha karşıyım bana sorarsanız her kadın makyajsız daha güzeldir.Bilmiyorum ben makyaja karşıyım.Kozmetik ürünü olarak bir tek parfüm(abartı derecesinde ama) bide el kremi kullanırım.Benden tavsiye makyaj yapmayın bir kaç yıl sonra yüzünüz delik delik olmaya başlar(Lise de okurken bir öğretmenimin öyleydi.Makyajsız delik delik yüzü vardı.)O yüzden makyaj yapmam(özel günlerde dahi).O yüzden kendim ve diğer tüm kadınların makyajsız daha güzel olduklarını düşünürüm.Kaldı ki erkeklerde makyajsız kadınlardan daha çok hoşlanırlarmış.:)

Siz makyajı sevmiyorsunuz karşısınız diye hemen makyajsız kadınlar daha güzeldir demek mantıksız...
O öğretmeninizin yüzünün delik deşik olmasını nasıl hemen makyaja bağladınız ki?
Belki başka sebebi vardır... Mesela sivilce problemi vardı belki...
Kaldı ki erkekler makyajsız kadınlardan değil bakımsız kadınlardan hoşlanmazlar...
Kendinizi böyle teselli etmeyin:)

valla ben makyajı severim hatta makyajsız kolay kolay dolaşmam...
makyazsızken zaten güzelde sayılmam...
buna bide suratsızlığım ve soğukluğum eklenince çirkin oluyom beee...
son resim fena sayılmaz yapmaaacık poz olduğu içüün ama kalem vardı gözümde galiba geçmiş zaman hatırlamıyom..Eki Görüntüle 472561 Eki Görüntüle 472564 Eki Görüntüle 472565 Eki Görüntüle 472568

sen mısın suratsız ve soguk ınsan?? tanımıyorum ama ben senı gayet sevımlı ve sempatık buldum :KK23:

Siz makyajı sevmiyorsunuz karşısınız diye hemen makyajsız kadınlar daha güzeldir demek mantıksız...
O öğretmeninizin yüzünün delik deşik olmasını nasıl hemen makyaja bağladınız ki?
Belki başka sebebi vardır... Mesela sivilce problemi vardı belki...
Kaldı ki erkekler makyajsız kadınlardan değil bakımsız kadınlardan hoşlanmazlar...
Kendinizi böyle teselli etmeyin:)

1.si siz makyajı seviyorsunuz diye her kadının makyajla daha güzel olduğunu düşünmeniz bence mantıksız.
2.si belki haklısınız sivilce problemi vardır ama önümdeki tek örnek o değil o çok bariz bir şekildeydi diye onu söyledim.
3.sü hiç bir erkek dudağında tonla parlatıcı olan bir kadını öpmek istemez her ne kadar kadınlar kendilerini o şekilde daha seksi oldukları konusunda avutsalarda aslında böyle bişi yoktur.Aynı şey fondöten,pudra vs tarzı yüzde kalıplaşan şeyler içinde geçerli(Mutlaka istisnalar vardır.Ama istisnalar kaideyi bozmaz.).
4.sü neden kendinizi böyle teselli etmeyin dediğinize anlam veremedim.
Ayrıca bunlar benim görüşüm yargılamak ne size ne de bir başkasına düşmez.

1.si siz makyajı seviyorsunuz diye her kadının makyajla daha güzel olduğunu düşünmeniz bence mantıksız.
2.si belki haklısınız sivilce problemi vardır ama önümdeki tek örnek o değil o çok bariz bir şekildeydi diye onu söyledim.
3.sü hiç bir erkek dudağında tonla parlatıcı olan bir kadını öpmek istemez her ne kadar kadınlar kendilerini o şekilde daha seksi oldukları konusunda avutsalarda aslında böyle bişi yoktur.Aynı şey fondöten,pudra vs tarzı yüzde kalıplaşan şeyler içinde geçerli(Mutlaka istisnalar vardır.Ama istisnalar kaideyi bozmaz.).

1.katılmıyorum . makyaj malzemelerı cılde zarar vermez zamanında çıkarıp o sekılde yatmassan ve tabıkı kötu malzemeler kullanmassan :)

2.tonla parlatıcı dedgınız sey benım tanıdgım butun erkeklerce hep seksi kılındı . yanı bu kadar kesın yargılarla konusmayın .
3.sü her kadına makyaj yakısmaz < her kadın makyajla guzel olmaz kaş göz yoksa malsef kı bu mumkun deıl .

kımse sızı yargılamıyor ama sızde kesın yargılarl konusamazsınız :KK66:

1.katılmıyorum . makyaj malzemelerı cılde zarar vermez zamanında çıkarıp o sekılde yatmassan ve tabıkı kötu malzemeler kullanmassan :)

2.tonla parlatıcı dedgınız sey benım tanıdgım butun erkeklerce hep seksi kılındı . yanı bu kadar kesın yargılarla konusmayın .
3.sü her kadına makyaj yakısmaz < her kadın makyajla guzel olmaz kaş göz yoksa malsef kı bu mumkun deıl .

kımse sızı yargılamıyor ama sızde kesın yargılarl konusamazsınız :KK66:

Haklısınız ama benim kullandığım yargıların hiçbiri kendi uydurduğum şeyler değil eğer biraz zahmet edip araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
Ayrıca iyi ya da kötü hiçbir kimyasalın cilde zarar vermeyeceğini iddia edemezsiniz.En doğal olduğunu iddia ettikleri ürünleri de kullansanız mutlaka içinde zararlı madde vardır(Mutlaka.Evet burada kesin konuşuyorum çünkü biliyorum.)Ayrıca ne kadar silseniz de o vücudunuza değiyor öyle ya da böyle.
Ayrıca sizin tanıdığınız veya birkaç kişinin daha tanıdığı erkekler istisnaya girer ben önceden okuduğum bir röportajda yapılan bir anket sonucuna göre erkeklerin aslında yapış yapış gözüken dudaklardan tiksindiğini(tiksinti demeyelim de hoşlanmadığını)ve bu anketin öyle sizin tanıdığınız veya birkaç kişinin daha tanıdığı erkeklerden çok daha fazlası üzerinde uygulandığına eminim.
Son olarak hala aynı görüşteyim kadınlar makyajsız BENCE çok daha güzeller.

1.si ben makyajı seviyorum dedim mi?
Her kadın makyajla güzeldir dedim mi?
HAYIR.
2. bu yaşıma kadar makyajdan yüzü delik deşik olmuş bi insan görmedim...Delik deşik olanlar hep sivilce yüzündendi...Belki ilerde ki yaşlarda etkisini gösterebilir makyaj bilemem ...
3. HER kadının dudağındaki parlatıcıyla kendini seksi zannettiğini düşünmüyorum.
fondoten ve pudraylada insan kendini seksi hissetmez rahat hisseder çünkü yüzünde rahatsız eden bi lekesi sivilce izi vs varsa kapatır ve kadın daha rahat olur...
4. Neden teselli etmeyin kendinizi dediğime gelince"Ben makyajı sevmiyorum zaten erkeklerde makyajsız kadınlardan hoşlanırmış"lafı.
Görüşünüzü yargılamak değilde yadırgadım diyelim.Çünkü kesin ve net olarak konuşan sizsiniz.
Ama bende kesin ve net söyleyim ki erkekler makyajdan ziyade bakımlı kadınları beğenir...
Ama bakım demekte full makyaj demek değildir.

1.si ben makyajı seviyorum dedim mi?
Her kadın makyajla güzeldir dedim mi?
HAYIR.
2. bu yaşıma kadar makyajdan yüzü delik deşik olmuş bi insan görmedim...Delik deşik olanlar hep sivilce yüzündendi...Belki ilerde ki yaşlarda etkisini gösterebilir makyaj bilemem ...
3. HER kadının dudağındaki parlatıcıyla kendini seksi zannettiğini düşünmüyorum.
fondoten ve pudraylada insan kendini seksi hissetmez rahat hisseder çünkü yüzünde rahatsız eden bi lekesi sivilce izi vs varsa kapatır ve kadın daha rahat olur...
4. Neden teselli etmeyin kendinizi dediğime gelince"Ben makyajı sevmiyorum zaten erkeklerde makyajsız kadınlardan hoşlanırmış"lafı.
Görüşünüzü yargılamak değilde yadırgadım diyelim.Çünkü kesin ve net olarak konuşan sizsiniz.
Ama bende kesin ve net söyleyim ki erkekler makyajdan ziyade bakımlı kadınları beğenir...
Ama bakım demekte full makyaj demek değildir.

Bence de erkekler bakımlı kadınları severler ama bakım demek makyaj demek değildir.Bu konuda hem fikir olmamız güzel.

Yaşım dolayısıyla makyaj yapmıyorum pek ama cildim çok güzel diyemem sivilcelerim var.Ama güzelim cilt problemlerim geçse daha güzel olucam :KK1: Gün içinde de likit,rimel,göz kalemi bi de ruj kullanırım.O ka :KK1:

X