Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkür ederim:1rolleyes: şu ana kadar göz kaleminden başka bişey kullanmadım zaten.Bu sene kaşlarımı aldırmayı düşünüyorum zaten ama ince aldırmıycam yüz şeklime öle incecik kaş gitmez biraz düzelttiricem o kadar

selam arkadaşlar
benimde makyaşsız çok güzelolduğumu söylerler ama makyaj yaptığım zaman daha çekici ve güzel oluyorum övünmek gibi olmasın
buğüne kadar hiç yüzüme krem ve pudra tonik kullanmadım ve sizlere tavsiyem yüzünüze birşey uygulamadan sadece makyaj yaparsanız daha doğal bir görüntü elde etmiş olursunuz

bende üşeniyorum ama artık üşenmiycem daha yeni yeni başlıyorum diyebilirim ama kızlar üşenmemek elde değil ben unıversıteyı kocaelıde okudum zaten aılemde burda okul bana 1 saat yoldaydı ve ben evden cıkmadan 10 dakıka once kalkar yuzumu yıkar gıyınır cıkardım hep usendım hep sımdı bu sene okul bıttı artık yapmak ıstıyorum bende bıde anlamadıım okula ıstanbuldan gelen kızlar vardı trenle gelırlerdı sabah 6da evden cıkıyolarmıs ben okul hayatım boyunca onların nasıl her sabah kalkıp sacını makyajını bu kadar muntazam yaptıklarını dusundum durdum o şevk bendede olsun isterdim valla saclarımı bıle okulun tuvaletınde tarardım ben ama oyle olmak gerekıyo bu erkekler dogal guzellıkten bahsederken oyle seyler ılgılerını daha cok cekıyo
ama ne olursa olsun sabah 6 da kalkıp arap makyajı gıbı makyaj yapmamı gerektırıcek bı durumun olucagını hıc sanmıyorum bıraz salaşım tembelim dağınığım ama sorun içinden gelmesi bence
hıı bide bence hiç makyaj yapmayan birinin arasıra özenip yapması her zaman yapan bırınden cok daha etkıleyıcı oluyo

yaw iyiki ilk olarak ben makyajsız güzelim yazmışım,bütün millet döküldü valla.meğer bizim sitedeki tüm baanlar makyajsız güzelmiş be sırnaşık şey
e ozaman ne diye yok hangi fontoden yok hangirımel yok bilmem ne diye sorarsın bakim he klava:

hiç makyaj yapmayan biride değilim ama bence buda bi yetenek yani makyajla olduğundan çok daha fazlası çıkmıyo insandan ama şöyle bişeyde varki kimi insanlar makyajsız makyajlı gibi duruyo oda işte cilde iyi bakmakla alakalı ne yalan söyliyim ihtiyaç duyuyorum bazı ürünlere

Ya makyajdan ziyade kaşların alınıp alınmaması saçların düzgün olması(tercihen fönlü) önemli. Yoksa bunlar olmadıkça bi kişi naparsa yapsın bakımlı sayılmaz. Kaşlar düzgün alınınca, saçlar fönlü olunca bence makyaja bile gerek yok, ama makyaj olunca bu halde süper görüntü elde ediliyor.

ya evet kaş çok önemli.ben bu yaşıma geldim hala kaşlarımı aldırmaya cesaret edemedim.etrafımdakiler gerek yok diyor ama ben özeniyorum aldırmaya.aslında çok kalın kaşım yok aldırsam daha da incelicek diye korkuyorum..fakat kaşın insanı da çok değiştirdiğini biliyorum..becerebilsem kaşlarımın resmini koyucam birde siz karar verin ama koyamıyorum birtürlü..

bende kaş kurbanı oldum kendim almaya kalktım rezil oldum bide farklı yerlerde aldırınca her defasında farklı yüz ifadesi çıkıyo ortaya bakışları yüz ifadesini tamamen etkiliyo şu anda çabuk çıkması için sarımsak sürüyorum bence çok gerek yoksa aldırma ne demişler kaş göz gerisi söz

Kendim alamıyorum kaşlarımı artık o kesinleşti, sürekli kuaföre gitmeye de üşeniyorum. Kuaföre sürekli muhtaç olmak kötü bişey senağlama gitmeyince rezil oluyosun gidince de rezil oluyosun. Evin yakınındaki kuaföre gideyim dedi rezil etti kaşlarımı. İncecik bi şey yaptı kesinlikle tarzım olmayan bişey. Başka birine gittim asimetrik aldı. Bi de bariz kötü almalarına rağmen "güzelim kaşının yapısı böyle!!" demeleri yok mu delirtiyolar beniklava:klava:klava:

aynen canım ya benim de çevremdekiler aldırma diyolar ama bakıyorum herkes aldırıyo kaşlarını çok da bakımlı görünüyolar. bazen diyorum aldıriim ama yok diyorum ni geree var. dur bari ben koyayım kaşlarımın resmini...

canım bence aldırmasanda kötü durmaz yani çok rahatsız olursan o alttaki tek tük olanları aldır ama bence onlarda zaten tüm doğallığını gösteriyo

bence de aldırmazsan kötü durmaz benim kaşlarım da seninkilere benziyodu ama çok daha dağınıktı ilk biraz toparlasın diye gittim başlarda çok güzeldi çok doğal ve bakımlı duruyodu sonra bi gün kuaförün kötü gününe rasgeldim ve sonuç berbat kaşım resmen oyuncak oldu çok iyi bi yere git de aldır aldırcaksan kaşının doğal formunu olabildiğince korusunlar

SANIRIM BU IKINCE RESIM OLACAK BU KONUDA :)
BULABILDIGIM EN MAKYAZSIZ RESMIM BU.SADECE GOZUMDE BIRAZ KALEM VAR O KADAR.
TA DAAAA ISTE MAKYAZSIN BENNNNNN!

bende kaşlarımı bu sene aldırıcam ve biraz tedirginim o yüzden güveneceğim bi kuaför buluna kadar bekliycem.Bu arada resimde hoş:1rolleyes:

evet kızlar ne dersiniz??
aldırma canım ya gayet güzel ben alınmış sandım inan..belki biraz fazlalık var ama yani almasanda olur.onlar zaten doğal gösterenler.işte bende de o tür fazlalıklar var onları alsammı diye düşünüyorum fakat cesaret edemiyorum.çünkü ben kesinleikle kaş alamam herzaman kuaförlemi uğraşıcam.bande senin gibi alanlara özeniyorum ama bir yandan da kendimi şanslı hissediyorum böyle bir sorunum olmadığı için.çünkü çıkmaya başlayanlarıda görüyoruz yada uzatmaya çalışanları..valla o halde de dolaşmak istemiyorum açıkcası..yani anlayacağın kararsız kaldım..biryandan da doğal kalmak istiyorum.erkekarkadaşımda aldırmamı istemiyor..ya en yakın zamanda resim koyucam.en iyisi siz karar verin..a.s

aynı durumdayız yani canım. işte ben de aynı şeyleri düşünüyorum. ya ne biliyim aldıranlar çok bakımlı görünüyo ben çok özensiz görünüyomuşum gibi geliyo

ben makyaj çok sık yapmam ama idare ederim fazla çirkin değilim allaha şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…