Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
he unutmadan ben bu sitede ilona ile gorustum bence onun da cok duru bir guzelligi var..Allah sahibin bagislasina.s

ayy çok teşekkür ederim birsen ablam Şeniz
seninde duru bi güzelliğin var üstelikte anne olmana reğmen bana taş çıkarırsın tığ gibin fiziğin var =))
tabi bu bebişimizle nasıl olursun onu bilemiycem lülülülülülü

Makyajla güzel olan sıradan birini tanımadım hiç.Ancak profesyonel makyaj yaptırıp ta farklı görünen sanatçılar,mankenler falan vardır.Onun dışında,makyajla güzel olabilen herkes zaten güzeldir.Makyajsız güzel olan da bir sürü arkadaşım var.Makyaj sadece güzelliğin ortaya çıkmasını sağlıyor.Olmayan bir şeyi varmış gibi göstermiyor.

Bence Makyaj Bazen Sakli Kalmiş Güzelliklerin Farkedilmesini Saglasada çoğu Zaman Yalan Bir Yüz Ortaya Koyuyor. Aynaya Bakiyosun Başka Birisi Var Sanki. Ama Genede Bazen Erkeklere Bir Ders Vermek Için Gerekli Bence. Sokaktaki Onca Boya Küpüne Bakip Bak Ne Kadar Güzel Dedikleri Zaman Iyi Bir Ders Vermek Için Gerekli Bence. Başka Türlü Her Kadin Kendine Güvenir. Ve Makyajin Arkasina Saklanmaz.kaldirin Yüzünüzdeki Perdeyide Gerçekler Görünsün Boya Küpleri.....

bende makyajsız asla dışarı çıkmam oda bi kalem ve parlatıcı ruj o kadar çirkin olduğumdan değil alışkanlık

Şimdi makyaj var makyajcık var şutarafagitti yani öyle arap makyajı gibi bol bulamaç yaparsınız,ya da hafif bir allık ve göz kalemi çekip makyaj yaparsınız ben genelde hafif makyajdan yanayım zaten o ağır makyajlara ihtiyacım çok şükür olmamıştır birde zevk meselesi tabi koyu makyajla kendimi süs bebeği gibi hissederim rahatsız eder.Bazen o allık ve kalemi sildikten sonra kendimi daha güzel hissettiğim olmuştur ama hiç birşey sürmedende kendimi hasta gibi hissediyorum farklı bir psikoloji işte.:sm_confused:

Ancak çok özel günlerde makyaj yaparım. O da sadece far,rimel,kalem,dudak parlatıcısı...

Günlük hayatta hiç makyaj yapmam zaten kocam da doğal halimi çok beğenir. Ama ben çok doğal olduğumu düşünmüyorum. Saçlarım her zaman temiz,düzenli ve şekillidir. Bazen gece kocamın gelmesine yakınken bile saçlarımın ev halini bile özenerek yaparım... Tenim daima temizdir. Beni hiç bir zaman tüylü ya da kaşları çıkmış göremezsiniz...

Evet biliyorum. Kendimle çok barışık bir insanım. Ama ben bakım yapmayı,yaptırmayı çok seviyorum. Bu işlerle uğraşmak çok güzel bence...

Nişanımdaki ve düğünümdeki makyaja herkes hayran kalmıştı. Çekici ve çarpıcı. Bir o kadar da hafif olmuştu...
Şeniz Şeniz

Sevgili konuyu açan arkadaş,konuya katılanların resimlerini koymaları ve oy almaları açısından bir doğal güzellik katılımı düzenlemiş ama arkadaşlar,resimlerini koyup güzelliklerini oylamaya sunmak yerine kendileri hakkındaki fikirlerini yazmışlar çok komik ve koskomik bir durum bence..
çünki;kim kendini çirkin görür ki?
koyun resimleride bakalım :)

slmmmmmmm kızlar
bende kendimi makyajsız beğenenlerdenim zaten istesemde doğru düzgün beceremiyorum çok özendiğim zaman bi göz kalemi yada far sürüyorum

bende makyaj yapmam ben böyle daha güzel hissediyorum kendimi hem.

ben hep söylerim yine sölicem ben ne biçim bi kızım anlamadım gitti 19 yaşımdatım ve ömrümde sadece iki kere kalem çektim okadar işte yani makyajlı nasıl oldumu bilmiyorum becerememde ama makyajsız güzel olduğumu söylüyorlar taktir milletindir :Roflol::Roflol:

ne oluyo bakim burda:uhm: bensiz ne işler çeviriyonuzklava:hem makyajla hem makyajsız güzelim anacımtatlicadiarzuvar mı bana yan bakansırnaşık şey

makyajın yakışmadığı bir insan varsa o da benimdir herhalde.bu halimi çok beğeniyorum.arada eserse belki kalem çekerim okadar.ama eminim ki her kadın biraz bakım ile makyaja gerek kalmadan güzelleşebilir.
sevgiler hepinize:)

ben beyaz tenlı oldugum ıcın bazen cok solgun gozukebılıyorum..ozman işime sadece göz kalemi yetiyor..ama makyaj yapmayıda cok sevıyorum..acıkcası makyajlı daha guzelım:)

aaa ben hiç birinizi göremedim ama senağlama

neyse hepiniz güzelsiniz yaw biliyorum ben yerimseniben

ben de makyaj özürlülerdenim. beceremem makyaj yapmayı ama maşallah bi göz vardır bende eşşek gözü :Roflol: kooocaman bi de eladır yane. güzelmişim bi de öle derler

makyaj yapmayı beceremediğim için nasıl olup olmadığından da haberim yok maalesef :Roflol: sadece göz kalemi ve rimel sürüyorum... onlar da yakışıyor..

bende makyajsız güzelimdir fakat makyaj yapınca daha bi alımlı ve çekici oluyorum..zaten tek yaptığım makyaj kalem ve rimel...
boyum uzun olaydı zaten manken olacadımm ama allah böyle yaratmış napalım begenende böyle beğendi zaten:dance::asigim:

canım çok tatlısın bu arada kalemsiz halini daha çok beğendim..yaşın daha çom küçük ilerleyen yaşalrında daha çekici bir bayan olacağın belli..şimdi daha erken fakat biraz daha ilerde kaşlarını birazcık daha incelet bence daha çekici durur..kaş yapın güzel ve sana yakışıyor...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…