Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
o kadar foto koyduk yorum yok :1no2:
evet biliom hep sivilcelerim yüzünden
:mymeka:

bende fotonu gördüm cnm sende çok tatlısın :1hug:
ya sivilcelerim başa bela yani hele ilk fotomda alnıma ve çeneme bak of of kurtuluş yok senağlama

tskler cnm. bi kac yila puruzsuz cildim olmazsa denizde yasamaya basliycam artik sırnaşık şey deniz suyu cok iyi gelio yuzume yosun fln tutarim ama olsun

slmm millet ben de bi makyajsız bide makyajlı halimi koyacam hangisi daha iyi sizce???
bu makyajsız

bu da makyajlı

ikiside guzel cnm ama yinede makyaj daha alimli gosterio herkesi bence a.s.
gozlerinde cok guzel makyajsiz cnm. nazarim degicek simdi ii bak kendine

Son düzenleme:

ne renk yaptırdın peki cnm ne kadara bir de
??

Bosnakgüzeli@

CaNm çOk güzelsin maşallah. Makyajsız halini daha çok beğendim. Doğal saç, ten ve göz rengin çok güzel ve uyum içinde. Mükemmelsin tek kelime ile. COk begendim :)

Gerçi herkes güzel..

Bu arada teşekkürler kızlar yorumlarınız için :)

slmm millet ben de bi makyajsız bide makyajlı halimi koyacam hangisi daha iyi sizce???
bu makyajsız

bu da makyajlı

CaNUğmm Süpeyysin sendeee yağğ. Bayıldım. Ben şahsen sarışın insanlara [doğal olan veya olmayan] bayılıırm, biterm, ölürüm. Süpeysin. Makyajsızda çok güzelsin.Makyajlı daha güzelsin ama bence dehşet güzelsin. :) Her iki halinde dehşet güzel.

Kızlar buda benim makyajsız halim :)

Canmm sende çok güzelsn ya. Makyajsz insann yüzü daha berrak ve temiz gözüküyor bence. Birde güzellik insanların gözündedir. Güzel görmek istediklerini güzel görürler. Sizler benm gözmde çokk güzelsiniz. Hemde cok..

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke bende makyajsız güzelim diyenlerin arasında olabilseydim.Öcü gibi oluyorum.Allah muhafaza beni makyajsız görenler kalp krizi falan geçirirler diye düşünüyorum.Çok mu abartıyorum acaba......

niye oyle diosun canim yaa bence her kadin dogal haliyle guzeldir, makyaj sadece biraz sus icin yapilir..eminim sen de en guzel dogal halinlesindir!
:1hug:
Keşke bende makyajsız güzelim diyenlerin arasında olabilseydim.Öcü gibi oluyorum.Allah muhafaza beni makyajsız görenler kalp krizi falan geçirirler diye düşünüyorum.Çok mu abartıyorum acaba......

ben doğallıktan yanayım arada bir yapılırsa makyaj daha etkili ve hoş duruo ne gerek vvar her gün makyaja begenen böyle begensen yüzünüze bakan öyle baksın valla komplexli degilim hem en güzel hal uykudan kalkılan hal ise dogallık günlük hayatta gerek yok ama özel günlerde olabilir diorum ben hem bazen cok abartılıo sürüolar bir kilo boyayı hiç hoş durmuo:1shok:korkuo insan

Tşkler Canım o senin kendi güzelliğin..Her ne kadar makyajsız iyi desekte biz güselliğimize ve bakımımıza düşkün hatunlar olarak makyaj yapmadan duramayıs jeyyar

bu makyajsız

bu da makyajlı

:1shok:maşallah maşallah
manken gibim valla
ikiside çok hoş
ama makyajlı daha bi güzel sanki dimi
çok beğendim çok:1hug:

Kalem disinda makyaj yapmiyorum
Beceremiom ayrica cokda yakistini sölüyemem
azcuk güzelim sanirsam ya özelliklede gözlerimi cok begeniyorum:)

kendini begenmiyen catlar ölür demisler

Konu disina cikma yasanmasin, kalinan yerden devam edilsin lütfen... yerimseniben

Güzel gerçekten tulay isimli arkadaş, ben de beğendim maşallah ama hani "DOĞAL saç ten ve göz rengin.." demişsiniz ya benim gördüğüm kadarıyla saç boya, gözde lens var, ten de solaryum...Dediğim gibi gerçekten çok güzel ama doğal diyince benim aklıma başka bişi geliyor nebiliyim...Bu arada ilk resimdeki makyajsız diye konmuş resim çoğu kişi için (mesela ben :) oldukça makyajlı sayılabilir...Resimdeki arkadaş yanlış anlamasın lütfen çok da güzel ama doğal görünmüyor, bu da benim fikrim...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…