Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sagol cnm valla cocuk dogunca bakım elden gıdıyor begenmene sea.s.vındım

resim koyanlar gerçekten çok güzelsiniz makyajlıda makyajsızda..koymayanlarda eminim güzeldir a.s.

buda benm yalnız fotografımın sıyah beyaz halını bulabıldım bı aralar sıyah beyaz yapmısım bı tek kalem var gozlerımde

yaaa ben aslında makyajı severim ama inanın makyaj yapınca kendimi palyaço gibi hissediyorum sanki 1 kilo boyayı yüzeme bulamışım gibi o yüzden sadeliği seviyorum
her sabah ve akşam sebamed sabunumla yüzümü yıkıyorum yatarken ve sabah işe giderken kaşlarıma ve kirpiklerime bağdem yağımı sürüyorum ohhh parlaklık veriyor sonracıma biraz da allık yaptımmı tamam kendimi öyle daha güzel hissediyorum ...
aman kızlar sizde çok makyaj yapıp canım ciltlerinizi bozmayın ....
TEMİZ CİLT HERŞEYDEN DAHA ÖNEMLİ

sev_gi 1982 cok tesekkur ederım cnm o senın kendı gusellıgın makyajlıda koyarız bı ara arkdslar resımlerınızı paylasımlarınızı beklıyoruzz:içelim:

bende makyajsız guzelım.makyaj yaptıgım zamanda yasımda buyuk gosterıorum.bu durumada bıraz bozuluorum dogrusu..tam anlamıyla makyaj yapmak ısterdım..

masallah cok duru bir guzelliginiz var dudaklariniza bayildim angelina jolienin dudaklari gibi valla makyajli halin nasil acikcasi merak ettim asii:hooray:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben makyajsız gezerim zaten hep ama güzelliğim konusunda bir şey diyemem yoruma açık bir mevzudur güzellik

masallah cok duru bir guzelliginiz var dudaklariniza bayildim angelina jolienin dudaklari gibi valla makyajli halin nasil acikcasi merak ettim asii:hooray:

sadece meraktan soruyorum yazgulu...sırf bu mesajı yazmak için mi üye oldun siteye o kadar konu arasından... fisfisfis:uhm:

sadece meraktan soruyorum yazgulu...sırf bu mesajı yazmak için mi üye oldun siteye o kadar konu arasından... fisfisfis:uhm:
fatto bu mesaji yazmak icin uyu olmadim meraktan soruyorsan sadece ilgimi cekti bu bolum asiylede hic bir alakam yok sadece gordumu yazdim ayrica okadar msj iciden neden benim mesajimmi ilgini cekti bende buna anlayamadim:sm_confused:

fatto bu mesaji yazmak icin uyu olmadim meraktan soruyorsan sadece ilgimi cekti bu bolum asiylede hic bir alakam yok sadece gordumu yazdim ayrica okadar msj iciden neden benim mesajimmi ilgini cekti bende buna anlayamadim:sm_confused:

detaycı biri olduğum için her mesajı da o mesajı yazanı da incelerim...ilgimi çekti çünkü üyeliğinden beridir tek msjın varmış;sadece o mesaj...aslında özelden sorcaktım ama msj sistemin kapalıydı...neyse konuyu dağıtmayalım...

makyajsız benfisfisfis
ama makyajlı halımı daha cok begenıyorum.en azından bir ruj bile insanı canlı gösterıyor

çok bakımlı sade ve şık...
Çok hoş çıkmışsın. giysiyi ve makyajı doğru kullanan insanlara özeniyorum...

detayci olman cok guzel her iside basarili olursun ben yeni uyeyim makyaja oldukca duskunumdur ve buraya resim koyan bayanlarida yurekten kutluyorum

Güzellik bakımından asla bir iddeam yok..Güzellik bana göre karşındaki insanın bakışına göre değişir...Demek istediğim güzellik sana bakan kişinin gözlerinde saklıdır..Bu yüzden hepiniz bana göre güzelsiniza.s.

saçları açık olan benim diğer taraftakide kardeşim ortadakide bir akrabamız hepimizde makyajsısıztatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…