Makyaj Ürünleri Makyajsız gözLerimizi görelim bir de ..(Resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
işte benim gözlerim. makyaj var tabi birazcık. kalem ve rimel var. elimdeki fotolardan kesmeye çaılştım umarım becerebilmişimdir:18:

$bbb 004.jpg $jhj 003.jpg

bu arada ben kaşlarımı hiç aldırmadım. çünkü kaşlarım ince ve hangi kuaföre sorduysam alınca daha da incelir dedi. bnde ince kaş sevmiyorum.

ama artık bu kaşlarımı da beenmiorum. yakından çok kötü duruo. aldırcam artık galiba:18:

Eklentiler

• $jhj 003.jpg
    $jhj 003.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleme:
işte benim gözlerim. makyaj var tabi birazcık. kalem ve rimel var. elimdeki fotolardan kesmeye çaılştım umarım becerebilmişimdir:18:

Eki Görüntüle 225871 Eki Görüntüle 225873

bu arada ben kaşlarımı hiç aldırmadım. çünkü kaşlarım ince ve hangi kuaföre sorduysam alınca daha da incelir dedi. bnde ince kaş sevmiyorum.

ama artık bu kaşlarımı da beenmiorum. yakından çok kötü duruo. aldırcam artık galiba:18:

sağol canım, bence senin de kaşların çok güzel sen beğenmemişsin ama ben beğendim ne güzel ya doğalmış bir de:nazar:
bu arada gözlerin yeşil mi ?

sağol canım, bence senin de kaşların çok güzel sen beğenmemişsin ama ben beğendim ne güzel ya doğalmış bir de:nazar:
bu arada gözlerin yeşil mi ?

teşekkür ederim cnm.:KK71:

gözlerim yeşil deil. ela sanırım. bazen kahve bazen yeşil oluyo:KK37:

gamzenk kaşların çok güzel sakın elleme canım her yüze ince kaş yakışmıyor tabi senin seçimin ama artık doğallığa dönüş var sonradan pişman olma derim..

Gözlerine gelince topic makyajsız gözleeer ama sen rimelli kalemli gözlerini paylaşmışsın doğal gözlerini görelim:KK3:

gamzenk kaşların çok güzel sakın elleme canım her yüze ince kaş yakışmıyor tabi senin seçimin ama artık doğallığa dönüş var sonradan pişman olma derim..

Gözlerine gelince topic makyajsız gözleeer ama sen rimelli kalemli gözlerini paylaşmışsın doğal gözlerini görelim:KK3:

haklısın cnm en mantıklısı aldırmamak galiba. evet kaşlarda doğallık moda hem:KK76:

tmm cnm makyajsız da çekip eklicem:KK61:

işte gözlerimin makyajsız hali. yine kırptım mırptım bişeler yaptım:KK37: umarım çok tuhaf durmuodur:KK9:

$kkk 001.jpg

$kkl 012.jpg

Ben rengini ve yapısını yahşi cazibenin başrolündeki kadına benzettim :97:

ya inanır mısın bnde bugün yahşi cazibeyi izlerken dedim bu kadının gözleri benimkine benzio. o kadar diziyi izlerim bugün farkettim:KK61:

demek tek benzeten ben deilmişim:KK9:

$000_0015.jpg
bu banyodan hemen sonra, kirpiklerim düz :KK43:
$000_0006.jpg
bu da genelde kullandığım gibi, kirpiklerimi kıvırdıktan sonra=))

şu eyeliner sürme işini bi türlü beceremiyorum. hep kalın oluyo :KK43:

X