Makyaj Ürünleri Makyajsız gözLerimizi görelim bir de ..(Resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
foto silmek yasak olmasaydı eklerdim bende

gözler ve yüzün çok güzel fakat kaşlar ne öyle dağınık ve bakımsız alınırsa daha güzel bir yüz ortaya çıkacaktır eminim.....

kızlar kirpik makası benim tek gözümdeki ne kadar kirpik varsa kökten aldıallah kahretsin ya 2 hafta gezdim öle allahtan hemen uzadı ...bizimkiler az dalga geçmedi benle tek göz gibi olmuşun falan diye ogünden sonra bakmam bile o makasa

Canim gozlerin cok guzel hele de rengi. Ayrica ben de bir tek bende oyle oluyor saniyordum. megerse benim gibiler varmis. sende yine iyi benimkisi acaaaayip bir sey - normalde acik kahve rengi , bir bakiyorsun yesil sizde yalnis bilmiyorsam ona salatalik tursusu ne renk olur ya iste oyle oluyor, e bir bakmisin hazel gibi hatta fotolarda mavi bile oluyor. cocuklugumu gorenler yesildi diyor.. aslinda acik goz rengine sahibim o kadar. bir de benimkisi ruh haliyle alakali. a bir de cok sansliyim fotolarda benim gozlerim kirmizi olmuyor, her kes yanimda vampir gibi duruyor.

Bitanem gecmis olsun. evet oluyor oyle ben de duymustum cogu kisi yasiyor galiba bunu. seninki gibi olan bi kiz vardi oyle gozlukle geziyordu. Allahtan sen sansli cikmissin.

Biz neyiz ya,biri bizi çözsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…