Makyaj Ürünleri makyajsız dudaklari görelim mi kızlar...? :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilk resim benden olsun...az önce makyajsız gözler konusunu görünce dedim bende dudaklar için olanını açayım..

Bu mu makyajsız...Parlatıcısız ya da arkosuz resmi koyarsan daha iyi olur....sonuçta arko da yağlı olduğu için parlatır dudağı :)))))

isteyen begenirr istemeyende okkur çıkar yani bukadar germeye gerek yokii arkdaşlar ama konuya gelince

rujsuz dudakları görmemek daha iy bence:)))))))):KK53:

yani aynen senin gibi..gereksiz yorum yapan laf yetiştiren

sana diycek laf bulamiyorum ilgisiz oldugunu soyledigin bloga yeniden girip kontrol ediyosun cidden yazik sana burda ne yapmaya calisiyosun sen benimlede muhattap olcak es degerde de deilsin sacmaliklarini kes ve blog hosuna gitmiyorsa ziyaret etme

Birbirinize karşı saygılı ve hoşgörülü olunuz.Hoşgörülü olamıyorsanız en azından site kurallarına uyunuz.
Topikte ikili tartışmalara giren herkes uyarı almıştır,topiğin içeriğine uygun paylaşımlar yerine polemikler devam ederse uyarı almaya devam edeceksiniz.

yetkili arkadaştan konunun kapanmasını rica ediyorum..hatta silinse daha memnun olurum çünkü aynı konudan varmış zaten...aradığımda bulamamıştım ve öyle açmıştım

X