Makyaj Ürünleri makyajsız dudaklari görelim mi kızlar...? :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu da benim makyajsız dudaklarım yersen:KK37:

Eklentiler

• $Yağmur-0005_e1.jpg
    $Yağmur-0005_e1.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 148
  • $eeee.JPG
    $eeee.JPG
    20,5 KB · Görüntüleme: 137
Son düzenleme:
ironiden de almıyorsun demekki :KK37: birbirlerine hakaret edenleri görmedin mi benm yazımı mı gördün:KK37: çoğunluk makyajlı dudaklarını makyajsz diye göstermeye çalışıyor

kimin kime hakaret ettiği beni enterese etmiyor arkadaşım...bana edilenle ilgilenirim ben..
ironiden anlamadığımı söylemen ilginç..Beni ne kadar tanıyorsun?

makyajlı dudaklarınızı sergilemek istiyorsanız onun icin acilmis bir topigimiz var zaten. sizleri oraya alsak problem ortadan kalkacak. bosuna polemik yaratiyorsunuz.

diger bloktada var zaten yazdim orayada burdaki tartismadan dolayi makyajli olanida verdim acik secik belli oluyor makyajli dudakla makyajsiz dudak:KK54:

kimin kime hakaret ettiği beni enterese etmiyor arkadaşım...bana edilenle ilgilenirim ben..
ironiden anlamadığımı söylemen ilginç..Beni ne kadar tanıyorsun?

sana kim hakaret etti :KK53: nedir bu sazanlık ya herkes herşeyi üstüne alıyo... aa bilmiyormusun ben senin yıllar önce kaybolan halanın kaynının yiğenin kızıyım :KK37: konu benim konum herşeyi üstüme alırım diyorsan konunda yapılan hakaretlerde seni ilgilendirir..

Son düzenleme:
hakikaten anlamsız konuya sahip çıkanda olmuş yani...herşeyinizi sergileyin...gerçekten yazık..ayrıca ben zaten bu konuda değilim kesinilkle olmam emin ol...hadiiii byyy

herseyinizi sergileyin derken ki madem konuyla baglantin ilgin yok neden bos yorumlar yapiyorsun bakma cik git kimse yorum yapmaya mecbur deil

X