Kontakt Lens Makyajım ve Lens

Merhaba hanımlar :)
14 martdan beri lens kullanmaktayım. Takma- çıkarma haricinde bir problem yaşamadım şükürler olsun. Makyaj konusuna gelince de çareyi yapmamakta buldum Yaparsam da rimel kullanmamayı düşünüyorum. Gün içinde abdest almasam aslında hiç problem değil gece olunca lensi çıkartırdım temizlerdim ama abdest alıyorum ve ben bu riski göze alamadım. Daha çok yeniyim cahilim Bir problem olmaz umarımmm

Ben lens gözümdeyken makyaj temizleme jeliyle gözlerimi sımsıkı yumup foş foş yıkıyorum ardından abdest alıyorum, evet üşenmeden geri makyaj yapıyorum

Ben de acemiyim gerçi daha 2 aydır falan kullanıyorum ama hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar inşallah yaşamam da, rimel falan da gözümün içine hiç girmedi temizlerken. Alerjik gözlüyüm doktor lens takamazsın demişti ama çok rahat ettim iki aydır göz numaralarımız da aynıymış senle.

Benim de 2 ay olacak işte. Takma-çıkarma konusunda profosyonelleştim aynasız bile yapabilirim Ben gözlerimi sımsıkı kapatıyorum abdest alıyorum akıyor haliyle. Akanları siliyorum o kadar. Bir keresinde rımelin siyah parçacığı gözüme yapıştı. Parmağımla onu da aldım Parmağımızı gözümüze sokabildikten sonra no problem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…