Makyaj Ürünleri Makyaja hevesliyim ama basaramiyorum.. Lütfen yardim ! :) (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ahh anacugum ahh
neden senin ki gibi ela ya da babamin gözleri gibi yesill ve hatta dedeminn amcamin gözleri gibi mavii olmadi gözlerim mafoldumben

hııı tahmin ettiğim civardaymış:)) kalemi oraya doğru çekersek pihter değil ferhunde makyajı oluyo dimi hahahaha:))) tımamm ben en kısa zamanda bi deneme yapıcam başarılı oursam foto atarım:)hadiii pihter kaçar mucksss iyi geceler:)))

tskler sempom..muCxx

sibosumm seviyom len seni:) de get zibar hadi . muCxx

ahh anacugum ahh
neden senin ki gibi ela ya da babamin gözleri gibi yesill ve hatta dedeminn amcamin gözleri gibi mavii olmadi gözlerim mafoldumben

Allah taş eder senii valla töbe de kısss.. badem gibi gözlerin var bide renklisinimi arıyosun töbe yaa:))
haa işkillendirmiyim didim ama seni cami avlusundan almış olmasınlar yaralı kuzum:)) yedi sülalenin gözleri renkli seninki değil anacuğunun saç telinden bi dene koparda yarın akşamüstü bi koşu dna testi yaptır hahahayyyyyy:)))

hay Allah tependen bakmasın emi çiçeğim gözü de yeşil yapmış:)))

askito guzel olmus pihter makyajin kiz allahim nasil yapiyorsunuz ya su photoshopu bir ben ogrenemedim ya:nazar:

doğal makyaj örneği de yapabilirmisin acaba..ağır olmayan çok böyle masum durabilicek bi makyaj...dudaklar içinde göz makyajına uygun bişeyler ürüp koyabilrisen mutlu olabilirim:)

fındıgım goz kalemı onerebılırmısın yesıllı makyajındakı goz kalemın cok parlak duruyor eyelıner gıbı bır kalem yokmu ya elyelınerı suremıyorum ama tr de olan bır marka

aşkitommmmmmmmm vallahide yaptım billahide yaptım pihter göz makyajınıı:)) ayyy kendime inanamıyorumm hiç ümidim yoktu halbuki:)) yalnız siyah farım yokmuş bende çok koyu kahveyle yaptım şimdilik çok güzel görnüyo inşallah dışarı çıktığımda akmaz ve vampire benzemem:)) sayende valla teşekkür ederimmm...

valla topik iyi düşünülmüş. baya bişey kaydettim. ellerinize sağlık kızlarrr.

yaaa herkes bayıldı makyajıma pihterin tıpkısının aynısı oldumm belkide daha güzel olmuştur hahayyyy:)) önümüzdeki 5 sene hep bu makyajı yaparım artık:) neden resim çekmedimki unuttum valla.. şimdi yemek için soğan doğrarken gözlerim aktı tabii.. ama artık hergün bu makyajı yapıcağım için resim koyarım mutlaka:)) ve yarın siyah far alıcam.. mat siyah olcak dimi aşkitom bildiğimiz siyah yanii:))

haha sibel harikasin yafrimm. sen zaten bihterden kat kat güzelsinn
eminim manyak durmusturr.. kedi gözlüm benimm..

mutlaka resim bekliyorumm

X