Makyaj Ürünleri Makyaja hevesliyim ama basaramiyorum.. Lütfen yardim ! :) (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oyyy başlık çok süper olmuş yaa hayırlı olsunnnn :):)

ilk sorum :

ben bununla ilgili başlık açtım ama pek cevap veren olmadı yaa neyse işin uzmanına sorarım bende :)

gözüme kalem çektiğim zaman ( içine ) bir süre sonra çapaklanmış gibi oluyo. hani sabah kalktığın zaman olur yaa işte aynen öyle :KK43:((

bu sendede oluyomu yaa ??? çözümü nedir bunun ??

herkes kalemden dolayı diyo ama bilmiyorum artık :KK43:

------------------------------------------------------

bide göz makyajı yaparken illaki kapatıcı sürmek gerekiyomu ??

teşekküe ederim şimdidena.s.a.s.a.s.

capaklanma bendede oluyor .. ama makyaj cok uzun süre kaldiysa.. yani hemen öle 1-2 saat icinde olmuyor.
ama sende asiri oluyorsa baska markalar denemekte fayda var..

yoo kapatici sart deil. ben genelde kullanmiyorum..
eger göz alti morluklarin varsa mutlaka kullan ama :)

askito süpersin....bir msj attım anında çözüm oldun biz makyaj yapamyan garibanlara....
ya aşkitocum sana bir soru soracagım,senın şu mucızeer yarattıgım escape setin var ya,onu malum bir sıteden buldum,alayım dedım ancak,kalıtesı nedir? nasıldır? senden bir bilgi alayım dedım. cunku genelde boyle ucuz farlar gozden anında kayboluyro yada surulemıyr bıle...

sen ne dersın bu konuda?
escape yazıoyr,senın resmındekini aynısı...ancak 20ile25 TL arası fıyatı değişiyro...yani urun cok parcalı,sende harıka sonuclar cıkıyor ortaya ama fıyat ucuz...teredutteyım ne dersın??

escape paleti orta kalitede farlar.
renkleri ancak far bazi kullanilirsa canli ve kalici oluyor.
ben memnundum ama benimkide parcalandi :) nazar degdi sanirim ..
coastal scents marka far paleti almayi planliyorum ilerleyen zamanda.

ya aşkitooooo
birde bişi daha istesem cok oluyorsun ayperi der misin??

şimdi sen guzel makyaj yapıyrsun tmmm ama şimdi senın goz yapınla herkesınki aynı değil...demişsin ya yakında resımlı anlatımlar yapacagım dıye...
acaba farklı goz yapılarına farklı makyajlar yapıp anlatabılır mısın?

mesela benım gozlerim iri, çıkık yapıda....biliyroum sitelerde yazıoyr mat bir far surun flan fılan....ama okuya okuya öğrenılmıyro canım ya boyle şeyler

haksız mıyım???
ya ne olur bir el atsan :)
evet benim göz yapim herkesinkinle ayni deil ama ben her telden makyaj yapiyorum.
kücük gözler icinde yapiyorum
büyük gözleri olan icinde yapiyorum.
genel anlamda iri ve cikik gözlerin icin yapilmasi gereken makyaji biliyorsan.. eminim benim topigimde bir kac örnek bulursunopuyorumnanaktan

hilmişim bura tam benlik sağolasın bacımmm muccukkss

muCaxx dattummm.. beklerim SIK SIK..kaydirigubbakcemile5

Oo,bu başlığın açılması çok iyi olmuş,burdan alacağım çok şey olacak.zemuszemus
Teşekkürler aSkitoopuyorumnanaktan

rica ederim canimm..
hep birlikte sorunlarimiza cözüm olucaz insallah.
bende profesyonel deilim ama.. makyajlarimizi begendiginiz icin yardimci olmak istedim..:eek:

kiz ben bunu yanlis almisimya ,ben salakkkkkkkk:mymeka:
bu makyaj temizleyicisiymisbilmiyorumkismile
dis kutusuna baktim aldim ,budur diye, zaten almanca anlamiyom ,nasil sevindiydim bunu buldum diyemafoldumben
bak oada bu

93274019674029718.jpg

hahahahayy hic gülecegim yoktuuukaydirigubbakcemile3
allah cezani vermesin kizzz :))))))))))))
olsun ama isine yarar yinede :)) ne kaa bayildin sen bunlara??
fazla ödemedin insallah :)))

yaaaaaaaaaa iste allah cezami vermesin benim:eek:klava:
git giz gulme zati moralim bozuldumafoldumben
ordan okadar sey aldim getirdim hic birine bukadar sevinmemistim ,tuhhhh ne yapalim artik burdan aricam bunu

pahaliydi canim 9:70 euro dubilmiyorumkismile
ben simdi bunu silmeyede kiyamam :1no2:

yarami desme yaw dur sendemafoldumben

arkasindada fransizcasi yaziyo ,ben dogrudan siyah kutu gordu aldim odedim parayi ,daha bugun ikkat ettim
napalim olsun balim dusun lazim olcak nasil olsa

çiçeğimm çok güzel bir topik olmuş bidenem elerine sağlık gül suratlımmmm

bol bool paylaşımlar diliyorum reçelimmm

elimizden geldiğince tüm kk yı güzelleştirecez balım

cileklim tabii sen baska renkler kullanabilirsin.. elbisenin tonunda ve ya kahve rengi yerine siyah kullanabilirsin..
koyu makyaj istersen .. daha koyu renkler kullanabilirsin..
gözpinarinada beyaz kullanabilirsin..

opuyorumnanaktanbitanesiiin, cok tesekkür ederim. Nasil sevindirdin beni anlatamam.
bu kadar hizli beklemiyordumhihoyyyt
kesinlikle deneyecegim bunu, ama önce eyeliner sürmesini ögrenmem lazim :kedi:
onun disinda hem kolay hem abartisiz olmus, gercekten cok saol opuyorumnanaktan

askitos kiz topign hayirli olsun canm ,buasi benim icinde daha iyi olur
biliyosun yavas yavas ilerlemeye calisiyorum
elimde birsuru , goz makyagi var anlatimli
isterseniz gonderebilirim ,baya bi var ama, ben onlara baka bakar ogrendim resimli daha iyi oluyo

Sympathique ne olur bana yollaaaaaaaaa,lutfennnnnn opuyorumnanaktan

yada Sympathiquecim acaba bu resımleri buldugun sitelerin linkini söylesen!! ( acaba burdan başka sitenin linkini vermek ayıp mı? :kedi: )

Son düzenleme:
ama ama ama...
ben jade dedigin eyelineri ben nerden bulcam.. o maybelline'nin ki nasil ? iyi bi eyeliner alcam bende..

capaklanma bendede oluyor .. ama makyaj cok uzun süre kaldiysa.. yani hemen öle 1-2 saat icinde olmuyor.
ama sende asiri oluyorsa baska markalar denemekte fayda var..

yoo kapatici sart deil. ben genelde kullanmiyorum..
eger göz alti morluklarin varsa mutlaka kullan ama :)

öncelikle teşekkür ederim a.s.

yok bendede sık sık olmuyo 1-2 saat sonra oluyo :))
sabah erkenden akşama kadar işte olduğum için sürekli gözlerimi kontrol etmek zorunda kalıyorum yaaa boshayallersmile

bu çapaklanmanın bir çözümü yok mu acaba ???

kapatıcı bende kullanmıyorum öyle morluğum yok ama senin bütün resimli anlatımlarında göz kapağının üstüne felan kapatıcı kullandığın içn sordum acaba far dahamı iyi sürülüyo oyle olunca diye :)))

bide bu far bazı dediğin nedir onu sürünce noluyo ??

ayy birden çok cahil hissettim kendimi yaaa :kedi::kedi:

makyajla bu kadar ilgiliyim iştekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
aşkitoooooooo bu konuyada el attın yaaa elleri öpülesi hatunn:)) çok faydalı bi topic olucak eminim canım.. hayırlı uğurlu olsunn bidenemm mucksss:)

saref eğer çapaklanma kalem sürmeden de oluyosa gözünde mutlaka göz doktoruna git canım bi arkadaşım da oluyodu net hatırlamıyorum ama göz damlasıyla çözmüştü problemeni..

eğer kalem sürdükten sonra oluyosa kalemin kapağını kapatmıyosundur belki toz filan oluyodur ucu dolayısıyla gözün reaksiyon gösteriyodur... yada kalemi göz bebeğine filan değdiriyosun gözün yaşarıyo ve böyle bir şey ortaya çıkıyo.. yada kalemin markasını değiştir:))) neden bilmem ama sana çözüm bulmak için paraladım kendimii:))

ben bihter göz makyajını çok beğeniyorum ama birebir yapamıyorum

aaaaa evet bravoo bende bihterin makyajını çok beğeniyorum yapamıyorum demicem çünki hiç denemedim sonucun nasıl olacağını tahmin ettiğim için:) aşkito yeşil lens alıp da denesen şu makyajı ha hacıı:)) aa yada photoshopla göslerini pihter gibi yap masrafsız olsun he:)) bah bu gece bekliyorum küserim yoksa:))

X