Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende koymak istedim ama 100 mesaj yazmam lazımmış :KK70: bide o kadar uğraştım foto çekmek için :KK70:delikafadulden
neyse artık 100 msj olunca eklerim bende delikafadulden

Sorma canım ya o 100 mesaj meselesi beni de delirtmişti kafamçokkarıştı

allıklarımm

canım bu allıkların marka ve numarasını öğrenebilirmiyim?özellikle beyaz kutulu olanın sağındaki allık.

evet bütün bursum gidio evden ekmek arası götürüormdelikafadulden ekmeğimi yiyorum lancome parlatıcı sürüorm :roflol:

Fast foodlarda takılıoz ama okul çantası yerine makyaj çantası götürüyoruz kaydirigubbakcemile3

evet mesela bi tane lancome almak içinn 5 gün tost yemeliyim 1 tane çay içmeliyim yada evden :KK70::jeyyar:,burdan yola çıkarak yaptığım istatistiklerde gördümki..die devam ediomuşumdelikafadulden

kızlar makyaj seti almak isteyelere gittigidiyordan:
cameleon makyaj seti 40 tl :
Cameleon-Makyaj-Seti-G1665-100-ORJINAL__21365920_0.jpg

escape makyaj seti 20 tl
ESCAPE-MAKYAJ-SETI-RUJ-GOZ-KALEMI-HEDIYE__17764303_0.jpg

ruby rose makyaj seti 17,90tl :
RUBY-ROSE-MAKYAJ-SETI-UYGUN-FIYAT__18958924_0.jpg

ruby rose makyaj seti 20 tl :
U817216F2KXYRRDNT.JPG

bourjois makyaj seti (tabiki orjinal değil bourjoisin böyle bi ürünü yok) 22,50 :
12802881_4.jpg

dove makyaj seti(orjinal değildir) 24,90tl:
DOVE-MAKYAJ-SETI-29-PARCA-HEDIYELI__19575995_0.jpg

bende almayı düşünyorum ama güvenemiyorum yaa kararsızım
ama bitanede kösede dursun istiyorum

Canlarım Camelon makyaj seti strawberryde şuan çok daha ucuz yılbaşı özel indiriminde olduğu için 20 ytl bence ilk olarak oraya bakın niye boşu boşuna 20 ytl fazla veresiniz ki :jeyyar:

Akitra tatlım sende istersen ilk olarak strawberryi incele camelonu daha önce sipariş eden arkadaşlarımızda vardı çok mükemmel olmasa bile fiyatına göre iyi olduğunu söylüyordu herkes bende o marka için konu açmıştım da oradan fikir sahibiyim yerimseniben

Son düzenleme:
Ay fıstıklar yine ben Aktira canım son bir şey söyliycem demin unutmuşum escape makyaj seti alan herkes çok pişmandı kimse memnun değildi aklında bulunsun cancazım yerimseniben

hmm aklımda bulunsun superisi cnm tsk ederm
stramberrye bakıorum bakıorum cıkıorum daha bişe alamadım ordan
nası alıcagımı bilmiyorum kredi kartıyla ödenebiliyormu sen hiç alışveriş yaptınmı

buarada su tonda bi ruj arıyorum bilen varsa lütfen marka ve nosunu yazabilirmi

10944055383b09f48268.jpg

usttekı makyaj setlerınden 4.resımdekını aldım.renklerı cok guzel.ben bu markayı daha oncede kullanmıstım ve cok memnunum

ben escape makyaj setinden yeni aldım memnunda kaldım askito diye bi arkadaş var askitonun makyaj stüdyosu diyede konusu var ordan bak o makyaj setiyle yaptıgı makyajlarda var bende ordan görüpte aldım

ya bitane alıp koymak istiorum kenara :hulya:

Bende canım araştırıyorum bulursam aradığım gibi alıcam hemen(=

X