Makyaj Ürünleri Makyaj Malzemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hanhyojo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2014
75
2
Kızlar konuyu yanlış yere açtım biliyorum fakat burayı daha çok kişi okuyor. Ben makyaj malzemesi almak istiyorum fakat çok fazla bütçe ayıramam. Almak istediğim malzemeler fondöten, pudra, allık, jel eyeliner, rimel, göz altı kapatıcısı, ruj, makyaj fırçaları. Cildim çok sorunlu değil. Önerebileceğiniz kaliteli ve uygun malzemeler nelerdir?

the balmı öneririm.. hem kaliteli hemde uygun fiyatlı oluyor.. pastelin ürünleride aynı şekilde güzel.. ikisinide gratislerde bulabilirsiniz

Marka veremem aklima geldikce yazacagim ama ilk tavsiyem fondoten ve pudrada cok ucuza kacma cildini mahvedersin yoksa bi kere al kalitelisini al uzun zaman kullanirsin hem de
teşekkür ederim bekliyorum tavsiyelerinizi

the balmı öneririm.. hem kaliteli hemde uygun fiyatlı oluyor.. pastelin ürünleride aynı şekilde güzel.. ikisinide gratislerde bulabilirsiniz
teşekkür ederim the balmı çok duydum özellikle allıklarını çok övüyorlar.

Kızlar konuyu yanlış yere açtım biliyorum fakat burayı daha çok kişi okuyor. Ben makyaj malzemesi almak istiyorum fakat çok fazla bütçe ayıramam. Almak istediğim malzemeler fondöten, pudra, allık, jel eyeliner, rimel, göz altı kapatıcısı, ruj, makyaj fırçaları. Cildim çok sorunlu değil. Önerebileceğiniz kaliteli ve uygun malzemeler nelerdir?
Pudra kryolan, allik flormar, rimel loreal, ruj flormar, kapatici clinique, makyaj fircalari herhangi bi kozmetikciden alinma.. Eyeliner ve fondoten kullanmadigim icin bise diyemedim.. Benim kullandigim urunler bunlar ve cok cok memnunum

Fondöten :L'oreal ya da Deborah
pudra: Essence
allık: Pastel
jel eyeliner: Maybelline (Fırçası da içinde)
rimel: Max Factor false lash effect - pahalı dersen maybelline sarı rimel
göz altı kapatıcısı: Garnier bb krem
ruj: The balm, avon, essence
makyaj fırçaları : Eco tools ya da biraz daha iyi olsun dersen real techniques

Fondöten :L'oreal ya da Deborah
pudra: Essence
allık: Pastel
jel eyeliner: Maybelline (Fırçası da içinde)
rimel: Max Factor false lash effect - pahalı dersen maybelline sarı rimel
göz altı kapatıcısı: Garnier bb krem
ruj: The balm, avon, essence
makyaj fırçaları : Eco tools ya da biraz daha iyi olsun dersen real techniques
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

kızlar trendyol dan kozmetik alışverişi yaptınız mı hiç orjinal mi ürünler?

jel eyelıner maybellıne al güzel , rımel de yıne mybellıne alın en çok tercih edilın maybellıne rımelleri oluyor
pudra fondöten konusunda bende katılıyorum kaliteli bir şey al mesela mac , kryolan gibi zaten fondöten pudra gibi ürünler çabuk bitmeyen uzunca müddet kullanılan ürünler ..

Rimel NYC kullaniyorum mükemmel memnunum 11tl rujum rimmelin ruju 17tl fondoten kullanmiyorum duruşunu sevmiyorum pudram maybelinenin 22tl te almstm sanirim jel eyeliner maybelinenin indirimdeydi 17ye almistim kapaticim rimmelin 17tl ye tabi bir anda alirsan belki pahali gelebilir ama yavaş yavaş alabilirsin:)

merhabalar ben bb krem öneriyorum fondöten yerine daha güzel duruyor.
allık golden rose çok begendım

X